Автор Тема: Как да мина тая мисия?  (Прочетена 969 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ditko

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 11
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Как да мина тая мисия?
« -: Октомври 31, 2009, 04:54:16 pm »
Отидох 6 пъти до пукнатината на мъртвеца и всеки път като отида съм с по 18 точки за действие и всичките ги изразходвам, но не ми минава мисията :@

Цитат
Пътят към мрака

- Помните ли Ролон? Явно има брат-близнак, за когото ние никога не сме знаели. Шпионите ни докладват, че този зъл брат-близнак е този, който обитава печално известната Пункатина на мъртвеца. И... там... е, където нашите липсващи съселяни са отишли... за да не се върнат никога - гласът на Маркал се разтреперва, докато те гледа право в очите.
- Новините никак не са дорби, приятелю. Длъжен съм да Ви предупредя, че всеки, който се е опитал да изследва тази пукнатина, никога не се е връщал. Мисията, ако я приемете, не е за всеки. И, ако, все пак я приемете и се провалите, ние ще отречем всякаква връзка с Вас. Подгответе се добре, отмъстете за падналите невинни и нека Светлината да е с Вас!

Задача: Изследвай Пукнатината на мъртвеца и елиминирай всякаква съпротива. Очаквай трудни битки.

Награда:
Злато : 300
Опит : 300
Предмет :Leather armors

Неактивен uB4oOoo

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 154
  • Karma: +11/-43
    • Профил
Re:Как да мина тая мисия?
« Отговор #1 -: Октомври 31, 2009, 04:57:37 pm »
Трябва да направиш 5 поредни битки една след друга, без да се връщаш в града.

Неактивен Boliarin

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 263
  • Karma: +80/-55
  • proud member of МРАЧНИТЕ
    • Профил
    • http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1549/4880096092698914491259340293Fv4JL7lOO6kZXubvBlGP.GIF
Re:Как да мина тая мисия?
« Отговор #2 -: Октомври 31, 2009, 08:33:49 pm »
Трябва да направиш 5 поредни битки една след друга, без да се връщаш в града.


  на 5 битка ти излиза надпис Сам+Лидер,сам- биеш се срещу 3 моба и това е!Ако си премиум-5 хода,ако не си-10 хода и си нахрани човечето с 3-4 вида отвари,че последният много лошо бие.