Автор Тема: За наградите от приключенията  (Прочетена 956 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Valentine

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 25
  • Karma: +5/-1
    • Профил
За наградите от приключенията
« -: Ноември 02, 2009, 04:06:45 pm »
В предстоящите промени пише
"10. Ще се въведат предмети като награди от приключенията, които ще бъдат уникални (няма да могат да се изработват, нито ще могат да паднат като плячка) и ще бъдат много мощни."

Та някъде в приключението ще пише ли каква точно ще е наградата ? Защото това "много мощни" ми звучи доста относително - поне аз не съм видял до сега универсални предмети,които еднакво добре да задоволяват нуждите на трите класа.Според мен ще е най-добре още в първата стъпка да пише каква ще е златната награда,за да знаем за какво си даваме точките за действие.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:За наградите от приключенията
« Отговор #1 -: Ноември 02, 2009, 04:11:12 pm »
Следващия въпрос е следният.
Ще има ли картинки на предмета и съответно да се виждат показателите.
СЕга пише един амулет примерно и нищо.
Аз лично ако има картинка,ще се боря повече да мина зоната .
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:За наградите от приключенията
« Отговор #2 -: Ноември 02, 2009, 04:13:03 pm »
В предстоящите промени пише
"10. Ще се въведат предмети като награди от приключенията, които ще бъдат уникални (няма да могат да се изработват, нито ще могат да паднат като плячка) и ще бъдат много мощни."

Та някъде в приключението ще пише ли каква точно ще е наградата ? Защото това "много мощни" ми звучи доста относително - поне аз не съм видял до сега универсални предмети,които еднакво добре да задоволяват нуждите на трите класа.Според мен ще е най-добре още в първата стъпка да пише каква ще е златната награда,за да знаем за какво си даваме точките за действие.
Почакайте и ще видите.
За всичко сме помислили.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts