Автор Тема: Дайте свобода на словото и печата г-н Доброслав Димитров ,моля ви  (Прочетена 1166 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Stoicho

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 0
  • Karma: +0/-9
    • Профил
    • Ел. поща
 "Всеки опит за използването на нашия форум за лични цели и превръщането му в трибуна на лични терзания, подозрения и теории на конспирацията,
ще доведе до едно единствено нещо - отстраняване от форума." - цитат Флинстоун.

   Това го нямаше в правилата досега.Може би е ново правило!?Можеше направо да ме отсраните.Иначе погледнато и комшията плаща за наем на кафето и магазина,той си ги стопанисва,плаща си данъци и позволителни.Плаща на магазинерка или барман,плаща ток,вода,такса смет и др.Това не му дава право да издава ограничителни и забранителни заповеди.Мисля че се води самоуправство.Интересен извод.На човек му идват интересни идеи в общуването с интелигентни хора ,които се опитват да го убедят че са прави.
  Това е свободен форум за всеки регистрирал се в него,не се изисква да имам регистрация в играта или да пиша по проблеми на играта,това е раздел "Общи приказки" и ние водим такива.Заплахата за отсраняване отправена от Флинстоун е нормална за форумите околко ИО.Свиканал съм вече с тях,но с факта че можете да ми забраните нещо,което по закон е мое право,няма как да свикна.Така че да - форума е ваш и не- нямате право да определяте кой да влиза и кой не в него след като е обществено достояние(иначе е дискриминация).Нито имате право да триете постове,които не съдържат обидни думи и квалификации,а още по-малко имате право да раздавате забрани за достъп(за заключването на темите не от автора им не съм наясно как стоят нещата).За тази цел има правораздавателни органи.Сега ще попитам вас,после и други по-компетентни - Имате ли право да налагате забрани и ограничения,дори да съм нарушил правилата на форума.Вие съдебна институция ли сте или понеже г-н Димитров е в парламента сте надсъдебна  институция и можете да забранявате и ограничавате по ваша преценка?Това са моите виждания и такива ще си останат.Ако сега закона ви позволява да правите каквото си пожелаете,значи трябва да се промени.Ако не ви позволява,значи трябва да се спазва.Благодаря за вниманието.

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Стойчо, ще ти препоръчам няколко сайта   - изповед точка ком и сподели точка инфо. Мисля си, че аудиторията там ще се трогне. Има и няколко за недоволни потребители като брадва точка ком. Там биха те чули и съчувствали. Сега, за да функционира този форум нормално ще бъда принуден да ти забраня да пишеш. Единствено ще може да четеш ако изобщо играеш Имперски герой. Надявам се, че когато ме осъдиш това, че не съм ти сложил пълна забрана ще смегчи присъдата ми.

До скоро.
« Последна редакция: Ноември 04, 2009, 08:10:53 pm от ageNt oraNge »