Автор Тема: Задачи  (Прочетена 1540 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bgmusic

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 8
  • Karma: +3/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Задачи
« -: Май 21, 2009, 04:26:53 pm »
 Мисля че трябвя да се обърне малко внимание на задачите, защото последно време виждам много от задачите са налъно безсмислени. Например : Събери ми 8 ахата с награда 60 - 100 злато. Никой здравомислещ човек няма да изпълни такава задача при положение че един такъв камък го продава спокойно за 200 злато.
 Нека задачите да са по труни или по дълги но наградата все пак малко от малко да си струва. В противен случай става че тях все едно ги няма и играта става едно бпъскане на гадове и това е :))
 Такова е моето мнение интеросно ми е да чуя / прочета / и вашите.

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:Задачи
« Отговор #1 -: Май 21, 2009, 04:47:01 pm »
Нищо няма да се оправя, свързано със задачите.
Просто трябва да имаш шанс, това е.
Ако се падне нещо за теб - правиш го.
Ако не - чакаш за следващото предложение.
Това са правилата.

Неактивен bgmusic

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 8
  • Karma: +3/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Задачи
« Отговор #2 -: Май 21, 2009, 06:11:32 pm »
Значи Вие сте този, за когото говорят, че може да изработи всичко? Поне това дочух. Да видим дали наистина е вярно. Изработете 7 броя от Кожен колан и ще Ви платя щедро.

Награда:
Злато : 100 - 300

Кой ще изпълни тази задача

Стрелците и Мистиците дойдоха почти по едно и също време днес и ми поръчаха да им изработя брони. Говорим за наистина голяма поръчка. Вижте какво - аз ще шия, а Вие ще ми набавите кожите. Мисля, че така е честно, нали? Отидете в Владението Сонория и съберете 9 броя от Средна одрана кожа.

Награда:
Злато : 85 - 110

А може би тази ?

Ако поне въведете нещо като уважение на града към този който е изпълнил пвече задачи и да има отстъпка в цените или някакъв друг бонус става но така  ............  мога да побликувам поне още 100 такива задачки на които ако продадеш ЕДИН от предметите които се изискват ще спечелиш пове4е от изпълнението на цялата задача.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Задачи
« Отговор #3 -: Май 21, 2009, 07:26:58 pm »
В момента за мен си струват само задачите които дават възнаграждение за кожи. Тъй като аз и без това убивам животни за опит, това за мен е просто един допълнителен доход, добре дошъл тъй като животните не носят почти никакво злато.

Истина е че премахването на безплатни ходове направи доста от задачите непривлекателни, но целта е да се предотврати скачането в нивата, то прави развитието твърде бързо... Все пак трябва да се има предвид че и една задача да намери човек която да му е от полза (при 6 възможни на денонощие в категория 2), пак е добре.

Имайте предвид че ще има и други задачи които ще се въведат по-късно и ще носят различни бонуси.  Това е допълнение към играта и засега ще остане така.