Автор Тема: проблем с приключението  (Прочетена 939 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен White_Fang

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 207
  • Karma: +44/-69
  • Когато съдбата е против теб,толкова по зле за нея!
    • Профил
проблем с приключението
« -: Ноември 08, 2009, 01:47:23 pm »
Приключение 4

Легенда, която се превръща в реалност

- „Скоро, деца мои, много скоро първородната ми дъщеря ще се въздигне от гнездото си и ще се присъедини към армията ми. Нейната мощ е несравнима, нейните грамадни крака ще предизвикат вълни, толкова големи, че моментално ще залеят крайбрежните села! Нейната великанска черупка ще е непробиваема дори за най-силните оръжия, създавани от хората! Имайте търпение, деца мои! И аз ще докарам хаоса по тези земи, както съм ви обещал!”
Филдан бавно сгъва бележката и я оставя на бара с трепереща ръка.
- Сериозно ли искате да ми кажете, че някой (който и да е той) се опитва да превърне легендата за Костенурката Майка в реалност? Положението е по-лошо, от колкото си мислехме, приятелю! Нека да помисля малко...
Две халби с медовина и около хиляда проклятия по-късно Филдан е готов с отговора.
- Знае се, че най-големите костенурки обитават Ложата на костенурките. Това трябва да е мястото, където би могло да се намира това... създание! Както разбираме от бележката, нейният автор е достатъчно арогантен, за да не смята за нужно да е дискретен, затова можем да допуснем, че вече не смята за необходимо вече да крие плановете си. А това означава, че нямаме абсолютно никакво време! Трябва да унищожите тази... гадост, приятелю! Не ме гледайте така, сигурен съм, че все още не е порастнала до великански размери! И ако продължите да се помотавате, може и да порастне! Вървете! Не искаме някаква... гигантска костенурка да... снесе грамадните си гнусни яйца насред селото, нали?

Задача: Отърви света от Гигантската костенурка в Ложата на костенурките.

Награда:
Опит : 200


   
Развитие на задачата    0 от 1




отивам в ложата на костенурките

минавам първата битка
минавам втората
обивам 3 гигандски костенурки на третата битка и не го отчита  ???
око за две, зъб за чене

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:проблем с приключението
« Отговор #1 -: Ноември 08, 2009, 01:50:38 pm »
Задачата ти е да убиеш лидера, ако третата е с група+лидер тогава явно е проблем.
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен cuwabunga

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 298
  • Karma: +58/-57
    • Профил
Re:проблем с приключението
« Отговор #2 -: Ноември 08, 2009, 01:51:20 pm »
Трябва да победиш лидера в последната битка

Неактивен White_Fang

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 207
  • Karma: +44/-69
  • Когато съдбата е против теб,толкова по зле за нея!
    • Профил
Re:проблем с приключението
« Отговор #3 -: Ноември 08, 2009, 01:54:25 pm »
ок стана ми ясно мн и на двамата ;) :)
око за две, зъб за чене