Автор Тема: Стрелец вс Маг PvP  (Прочетена 2004 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Стрелец вс Маг PvP
« -: Ноември 10, 2009, 08:00:17 pm »
Е дойде време да видим на какво е способен Магъг и Стрелецът>:( >:( >:(
дали магът(на мрака) с легендарни брони категория4 ще победи Стрелецът(преследвач) с легендарни брони категория 4

Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Kilgor

  • Гост
Re:Стрелец вс Маг PvP
« Отговор #1 -: Ноември 10, 2009, 10:15:43 pm »
Oтговорът и на този въпрос е същият. Зависи от уменията. А и все пак легендарни брони не предвещават непременно добри бонуси. Може бонусите да са неподходящи. Освен това има повече от една тактика на развитие, както за стрелците така и за мистиците. От опит с моя мистик мога да кажа че статистиката е в полза на стрелците. Нещо от рода на 60% на 40% в тяхна полза. И това важи и за стрелец срещу войн. Но има стрелци с лилава екипировка които редовно бия, има и такива с по-лоша от моята екипировка, които редовно ме бият.

Неактивен tor

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +1/-3
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Стрелец вс Маг PvP
« Отговор #2 -: Ноември 10, 2009, 10:24:17 pm »
Oтговорът и на този въпрос е същият. Зависи от уменията. А и все пак легендарни брони не предвещават непременно добри бонуси. Може бонусите да са неподходящи. Освен това има повече от една тактика на развитие, както за стрелците така и за мистиците. От опит с моя мистик мога да кажа че статистиката е в полза на стрелците. Нещо от рода на 60% на 40% в тяхна полза. И това важи и за стрелец срещу войн. Но има стрелци с лилава екипировка които редовно бия, има и такива с по-лоша от моята екипировка, които редовно ме бият.
най вече зависи от това дали единият от двамата не е направил тясна спецализация за бои с определен вид моб.Примерно аз съм се наласил само за бой на пирати и на PVP 6те падна от хора които немогат да вземат и една битка срещу редките пирати,така4е всичко е относително.Ако искам лесно ще го наглася за  PvP ама няма смисъл

Неактивен FRESH IMPACT

  • ThE_BesT GameR
  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 72
  • Karma: +39/-18
  • TYTY_MAN
    • Профил
Re:Стрелец вс Маг PvP
« Отговор #3 -: Ноември 11, 2009, 07:11:26 am »
С килгор се представяме доста добре срещу стрелци въпреки калпавата ни екипировка.
Ето и малко статистика срещу стрелци.
               -4     -3     -2          -1        0     +1    +2     +3     +4
Стрелец   0/0   2/3   12/19    19/17    3/15   1/7   0/2   0/0   0/0
Не е зле  :P

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Re:Стрелец вс Маг PvP
« Отговор #4 -: Ноември 11, 2009, 08:32:06 am »
С килгор се представяме доста добре срещу стрелци въпреки калпавата ни екипировка.
Ето и малко статистика срещу стрелци.
               -4     -3     -2          -1        0     +1    +2     +3     +4
Стрелец   0/0   2/3   12/19    19/17    3/15   1/7   0/2   0/0   0/0
Не е зле  :P
вЪОБЩЕ НЕ Е ЗЛЕ
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D