Автор Тема: Проблем с легендарния ми занаячийски чук!  (Прочетена 788 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен tututu

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 640
  • Karma: +47/-90
  • Любимата ми игра
    • Профил
Имам проблем с легендарния  занаячийски чук за майстор на брони. Днес когато пуснаха новините неща към 20:30 минути ако не се лъжа си купих един такъв чук за 25 диаманта 4 категория, а аз там нямам никакви точки, но според 4 точка от това (4.Инструментите, които се купуват с диаманти, ще дават вече фиксиран бонус от +30% за изработване на редки, легендарни и епични предмети, без значение в коя занаятчийска категория се използват. В магазините ще се продават инструменти за всяка една професия.) би трябвало да мога да си го сложа. Моля помогнете :'(

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Проблем с легендарния ми занаячийски чук!
« Отговор #1 -: Ноември 14, 2009, 01:24:29 am »
Трябвало е да купиш за някоя категория в която имаш 200 точки.
А това което си сложил в скобите не означава, че не важи правилото за занаятчийските инструменти за да се използват героя трябва да е от тази категория и да има 200 или повече точки в занаята (основната или вторичната професия) в категорията, за която е инструмента.
Ако е грешка то тогава инструментите в магазина би трябвало да нямат категория или да важат за всички, т.е. да са 1-ва категория но пак ще трябва да имаш 200 точки поне в една от категориите.
« Последна редакция: Ноември 14, 2009, 01:27:02 am от DraganoW »
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с легендарния ми занаячийски чук!
« Отговор #2 -: Ноември 14, 2009, 10:00:55 am »
Не се безпокой и аз имам един такъв на склад от момента, в който ги въведоха.