Автор Тема: Стрелци ...  (Прочетена 3551 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Стрелци ...
« -: Ноември 21, 2009, 09:27:02 pm »
Интересно ми е вашето мнение коя е по-добрата спецелизация при стрелец ...
В момента съм преследвач и чесно казано мисля да се сменя. Та кажете ми какво мислите ... и ако може да се обосновете защото иначе всички знаят едно и също ... призрачен преследвач  :D

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Стрелци ...
« Отговор #1 -: Ноември 21, 2009, 09:30:08 pm »
не съм стрелец, но според мен-най-бързо се качва левел с ловец, а и на ловците им съм привърженик :D

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Стрелци ...
« Отговор #2 -: Ноември 21, 2009, 09:34:18 pm »
:) Особено след промените вече стават и доста по-богати от преследвачите ... единственото по-добро на преследвачите е бронята но пък за какво ми е толкова броня като мога да избягвам атаките защото 15 точки са за сила а останалото на жизненост,точност ...  *hihi* Вече със сигурнос е балансирано и на мен ловеце все повече ми харесва ... но все пак искам да чуя тези които играят с призрачен ловец и са по-напред от мен (4та или 5та категория)

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:Стрелци ...
« Отговор #3 -: Ноември 21, 2009, 10:08:56 pm »
Не знам за преследвачите,но аз имам ловец и съм много доволен досега.След няколко часа ще съм в 4та и ще имам инфо как е там с ловец.В 3та е доста лесно ако имаш пари да си купуваш колби :) В Култа първите 4 групи ако ти трябват пари и рецепти.За лвл и кожи (защото съм кожар) групите бикове в Грунар до 24 лвл бих 5те бика,след това минах на 6те,след 27 лвл Гробницата на биковете 3 бика +2 пирата с лидер.С хубаво оръжие (не знам как е с лък аз съм с арбалет) и достатъчно мана нямаш проблеми да вдигаш лвл.За битки срещу други герои особено стрелци  са на късмет нещатата,понякога с 41% шанс за критичен съм 0/9 критични и падам друг път съм 2/6 и бия :)Войни и мистици ги бия като изключим 1 свиреп вой с който имам 5 битки 1 победа и 4 равенства,но той е с доста добра екипировка.Разгледах ловците в 4та и 5та и 90 % не са вдигали  командир на наменици,което ме кара да мисля че добре се справят и сами там :)Надявам се да съм ти бил полезен  ;)

Неактивен nikoi

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 208
  • Karma: +15/-24
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Стрелци ...
« Отговор #4 -: Ноември 21, 2009, 10:16:53 pm »
И аз скоро ще съм 15 левъл и се чудя какъв да стана?? Мислех преследвач защото преди гледах че всички в топа са праследвачи но сега започвам да се замислям :)

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Re:Стрелци ...
« Отговор #5 -: Ноември 21, 2009, 10:18:00 pm »
мисля че е ловец ако е с орлово око с 3то ниво те удриа 5 пъти от които минимм 1 ще е крет и ще има голямо предимство *WRITE*
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Стрелци ...
« Отговор #6 -: Ноември 21, 2009, 10:21:30 pm »
а пък ако имаш умение лов, умение орлово око и умение скаут ще качваш най-бързо левел

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Стрелци ...
« Отговор #7 -: Ноември 21, 2009, 10:30:47 pm »
Еми незнам ... аз засега мисля да си бъда ловец щото рецепти не ми трябват и на аукциона има добри а ловеца изкарва пари като луд особено ако е кожар ... ;)

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:Стрелци ...
« Отговор #8 -: Ноември 21, 2009, 10:35:23 pm »
Аз бях ловец преди.Виех се предимно с животни и направо ги порех ! Но дойде време да бачкам малко и реших да се бия за рецепти и хуманоидите направо ме правеха на сол. В битки с животни просто няма равен,но в битки с хуманоиди не е розаво положението.Срещу реални играчи мистиците и войните(повечено) нямат шанс но преследвача бие ловеца !

Ако е добре развит да,с доста преследвачи се бих и тези със точки на ловкост и точност само припадат доста бързо :) ако имат кръв обаче ловеца ще пада по често :)

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Стрелци ...
« Отговор #9 -: Ноември 22, 2009, 10:35:20 am »
Каквото и да си, ще ти трябват наемници. Ако имаш войни, към които ще са насочени повечето атаки, почти не би трябвало да се притесняваш от факта, че арбалетът и лъкът не ти дават възможност да блокираш вражески удари.

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:Стрелци ...
« Отговор #10 -: Ноември 22, 2009, 11:26:11 am »
Може и да е по лесно с намениците,но ловеца може и без тях поне в началото на 4та,крокодили анаконди и пирати припадат лесно но хабиш колби ;)

Неактивен Boliarin

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 263
  • Karma: +80/-55
  • proud member of МРАЧНИТЕ
    • Профил
    • http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1549/4880096092698914491259340293Fv4JL7lOO6kZXubvBlGP.GIF
Re:Стрелци ...
« Отговор #11 -: Ноември 22, 2009, 12:00:35 pm »
Аз бях ловец преди.Виех се предимно с животни и направо ги порех ! Но дойде време да бачкам малко и реших да се бия за рецепти и хуманоидите направо ме правеха на сол. В битки с животни просто няма равен,но в битки с хуманоиди не е розаво положението.Срещу реални играчи мистиците и войните(повечено) нямат шанс но преследвача бие ловеца !

  Деад ами то си е точно така-Ловците са специализиране повече за бой с животни-там им е силата,докато преследвачите мачкат хуманоиди и са доста по добри за битки срещу други играчи.

Неактивен tututu

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 640
  • Karma: +47/-90
  • Любимата ми игра
    • Профил
Re:Стрелци ...
« Отговор #12 -: Ноември 22, 2009, 01:23:21 pm »
САМО КОЖАРИТЕ :D и по темата за мен е по-добър призрачен преследвач ти сам си избери много мразя като някой пита какъв да стане. Всичко си има +ве и -си

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Стрелци ...
« Отговор #13 -: Ноември 22, 2009, 01:26:31 pm »
Аз знам какъв ще стана ...  :D Въпроса е защо и ако някой Нуууб се интересува да погледне тема която е специално за стрелците  ;)