Автор Тема: Изработване на редки предмети  (Прочетена 1605 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен torkvemada

  • Jester
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +57/-73
    • Профил
Изработване на редки предмети
« -: Ноември 18, 2009, 07:01:07 pm »
От ровенето из форума и четенето на теми по въпроса ми стана ясно, че трябва да имаш над 200 занаятчийски точки в дадена категория, за да изработиш рядък предмет, но тъй като от вече 30-тина опита с шанс 11% за рядък нищо такова не пуска, искам да питам има ли и някакво друго изискване? Например и в предните категории да си с 200 точки?
Емпатия? Алтруизъм? И аз обичам научна фантастика.

newcomer

  • Гост
Re:Изработване на редки предмети
« Отговор #1 -: Ноември 18, 2009, 07:05:33 pm »
От ровенето из форума и четенето на теми по въпроса ми стана ясно, че трябва да имаш над 200 занаятчийски точки в дадена категория, за да изработиш рядък предмет, но тъй като от вече 30-тина опита с шанс 11% за рядък нищо такова не пуска, искам да питам има ли и някакво друго изискване? Например и в предните категории да си с 200 точки?

Няма изискване в предходните категории занаят да си с 200 или над 200 точки.

Неактивен torkvemada

  • Jester
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +57/-73
    • Профил
Re:Изработване на редки предмети
« Отговор #2 -: Ноември 18, 2009, 09:28:16 pm »
Погледнах ги и след известно пресмятане на проценти реших, че е възможно причината да не е просто лош късмет. Та затова си зададох въпроса. Мерси за ненужното ти постче.
Емпатия? Алтруизъм? И аз обичам научна фантастика.

pithtath

  • Гост
Re:Изработване на редки предмети
« Отговор #3 -: Ноември 18, 2009, 09:39:03 pm »
Ами поста ми е напълно уместен и намясто.Не разбрахте ли,че всичко е въпрос на КЪСМЕТ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Просто и единствено късмет !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Пиши им, че ако направят 1 милион опита, за 6 процента ще извадят приблизително 60 хиляди редки ;)

Неактивен torkvemada

  • Jester
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +57/-73
    • Профил
Re:Изработване на редки предмети
« Отговор #4 -: Ноември 18, 2009, 09:40:59 pm »
Извинявай, че проявих малко креативно мислене и го материализирах в конкретен въпрос. Раздразнението ти би било разбираемо, ако бях писал "абе еййй, 30 опита и нищо, що така?", но аз имах хипотеза и питах дали е възможно тя да е причината. Ако темата ми ти пречеше, можеше да я игнорираш, а не заблудено да си мислиш, че мнението ти е уместно. Не е.
Емпатия? Алтруизъм? И аз обичам научна фантастика.

Неактивен baivuio

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 42
  • Karma: +8/-7
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Изработване на редки предмети
« Отговор #5 -: Ноември 18, 2009, 09:46:34 pm »
Извинявай, че проявих малко креативно мислене и го материализирах в конкретен въпрос. Раздразнението ти би било разбираемо, ако бях писал "абе еййй, 30 опита и нищо, що така?", но аз имах хипотеза и питах дали е възможно тя да е причината. Ако темата ми ти пречеше, можеше да я игнорираш, а не заблудено да си мислиш, че мнението ти е уместно. Не е.
Не се пали толкова!!! Преди 2-3 дни и аз оревах форума със същия проблем. На 36-тия опит успях, на 42-рия пак...
 В рамките на 6 опита -2 редки!!!! ехееееее яко  :D ако не броим първите 35...  :D

Неактивен torkvemada

  • Jester
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +57/-73
    • Профил
Re:Изработване на редки предмети
« Отговор #6 -: Ноември 18, 2009, 10:13:24 pm »
То прости правила за правопис и пунктуация не е разбрало, аз очаквам в логическа схема да вникне... Моя грешка.
Емпатия? Алтруизъм? И аз обичам научна фантастика.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Изработване на редки предмети
« Отговор #7 -: Ноември 18, 2009, 10:22:21 pm »
Така да спрем със заяждането ... всеки има право да пита , може за някои да е дразнещо , но това е част от предназначението на този форум .