Автор Тема: Райдове  (Прочетена 1186 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Райдове
« -: Септември 21, 2009, 08:18:22 am »
Ами който играе уоу или некое др подобно знае какво предлагам.Значи предлагам като се стигне 50 левел да се отключват райдове.И който иска прави нова райд група или му пращат покана за някоя др райд група.И  като Лидера на групата прецени че сте достатачно да биете някой бос се фъргате на бой.Боса който ще атакувате да се определя още при създаването на райд група.Предлагам го щото щото като стигнеш 50 левел ще е скука.
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Райдове
« Отговор #1 -: Септември 21, 2009, 09:25:40 am »
Почти същата идея е заложена в създаването на многоетапните бойни зони. От написаното дотук във форума не съм си изградил много ясна представа, но схванах няколко части от плана:
1) В многостепенна ще може да се ходи само в група ("парти", т.е дружина) с други герои
2) Свързано е с взимане на задача от таверната
3) От боса може да падне епичен или легендарен предмет

А в момента многоетапните бойни зони имат наистина силни противници (категория 4 спира най-силните герои в играта, които са вече категория 5), т.е са нещо като босове. Допълнително носят и доста опит и злато (според показаните доклади), предполага се и има завишен шанс за падане на предмет. Поне според мен се покрива с предложеното.

Относно за след 50-то ниво... Има слухове за замъци на гилдиите, атаки, набези, павилиони,... Т.е ще има доста неща за вършене и след ниво 50.

Неактивен gamballa

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 54
  • Karma: +4/-19
    • Профил
    • MySpace
Re:Райдове
« Отговор #2 -: Ноември 20, 2009, 05:34:39 am »
не забравяй че не си в рпг и системата за изчисляване на действията на боса ще е мн сложна и мн бъглива според мен ... защото замисли се на какъв принцип ще преценява той кого да удря ?! с аггро ли ще се изчислява ?! ... не става брат поне според мен ... но иначе като идея е мн гут :)
mnmlshs