Автор Тема: Задача 1 : Имперски агент на провинция Сиимлия Стъпка 4/11  (Прочетена 2783 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
    Имперски агент на провинция Сиимлия
Задача 1 :   Стъпка 4/11
Приключение 4:

Да се превърнеш в „легенда”

- Добре, безстрашни ми приятелю, пътят е чист. Зная, че не Ви бяха никаква конкуренция. О, почти сте загубили дясната си ръка? Попаднали сте в засада? Е... подробности, приятелю, подробности.
Зигмар се усмихва невинно, докато ти дава наградата.
- Има една древна дъждовна гора, може би най-древната и най-дъждовната от всички останали в империята. Наричаме я „Змийският рай”. Нейното величие се крие в нейната чистота. Тази джунгла все още е недокосната от човешка ръка. Най-големите влечуги в Аярската империя могат да се срещнат в нея. И, поради този факт, приятелю, можем да допуснем, че гигантската змия ще се намира там. Да, прави сте, може да е навсякъде, но... доверете ми се. Имам предчувствие. Как мога да бъда толкова сигурен ли? Ами... предлагам Ви да не си занимавате ума с подобни въпроси. Вие, героите, никога не сте били сред големите мислители на нашето съвремие. Просто се придържайте към бойните си умения и млатенето и всичко ще бъде наред. Трябва да Ви предупредя, обаче. Змията, вероятно, принадлежи на вид, който все още никой не е срещал. Може би е изключително интелигентна, еволюирала и адаптирана към средата, в която живее. Няма просто да стои като изтукана и да Ви чака да я изкормите. Сега... вървете там, намерете този... Ловец... и направете и двама ни богати и известни!

Задача: Убий гигантската змия в Змийския рай

Награда:
Злато : 2500
Опит : 2500


Развитие на задачата    0 от 1

Не ми отчете битките ? Акаунт styrshel
Бих се 9 поредни битки и ми излезе +лидер , победих и ме върна в града , но няма промяна в равитието .Да не съм оплескал нещо или има проблем ?

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
При мен нямаше проблем и при битки 9/9 направих една 10-та последна и победих само, че кожите които стояха за одиране изчезнаха защото ме върна директно в града след битката. Да не би да си умрял по време на битката и наемниците да са спечелили и затова да не ти отчита задачата за изпълнена?
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Бях на някакво нулево положение с кръвта , но не обърнах внимание дали е над нулата *SCRATCH*.Видях победата и развитието , а после минах да питам във форума . Част от наемниците са живи .

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
от това, което пишат за останалите приключения, останах с впечатление, че ако героят ти умре, а наемниците оцелеят, дори и да отчита битката като спечелена, не я отчита като изпълнена задача
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Дам сега един мой шошко бие едни самичък аз мра кат пуйка и неможе да го мина.Ама той като е  на 1120 живот е ходеща крепост.
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Ам не съм си намерил с провокация.А тоя го взех да си изпълнявам разни прикюлчения.
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Ще си бия с тях още веднъж , поне ми пуснаха перла като утешителна награда  *BOAST* .
Благодаря на тези , които се отзоваха !

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
В случая се вижда края ..

Рунд 5

Отбор 2 е на ход.
Анаконда удря styrshel за 440.97966666667 поражения и последният остава с -366.58 здраве.
Анаконда 83/35 ударът избегнат успешно.
Анаконда няма опонент, затова избира streleca. Модификаторът за разлика в нивата е 0.4.
Шансът за блок на streleca е 0.
Шанс за критичен удар: 0
Анаконда удря streleca за 127.22233333333 поражения и последният остава с 296.34 здраве.
Анаконда е победен!!
styrshel е победен!!


Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
 *hihi*Ял съм шамарите , но пък красива битка беше  *THANK*