Автор Тема: Наметала,колани и една броня  (Прочетена 5191 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ahilix

  • Гост
Re:Наметала,колани и една броня
« Отговор #15 -: Август 22, 2009, 10:00:38 pm »
  Аз мога да спя спокойно и с чиста съвест! Не развивам занаятите и не ме интерисуват бъгове в тази насока! ;)

  Отварянето на Очите на играчите не смятам че е спам!!! А и твоята реакция го потвърждава. ;)

  Да ви е жив и здрав и все така да ви води към бъдещето!!!
Хихихих още един с претенции да е всезнаещ и отварящ очите на другите..Аман от кибици.. ;D

ahilix

  • Гост
Re:Наметала,колани и една броня
« Отговор #16 -: Август 22, 2009, 10:04:19 pm »
Ами и аз да кажа своето мнение,като 1 вече бивш член на гилдията ви.1-во - изобщо не е вярно това че всички ресурси идваха само от вас двамата.2-ро - никой от майсторите не попита дали на някой от гилдията е необходомо нещо.3-то - мисля че гилдиите са за това да си помагаме.Ако всеки мисли само за себе си.защо изобщо му трябва да е в гилдия?
Драга моя хиена ,тия ресурси специално сме си ги изкопали или купили заедно с Митиньо..Стойността на вложението е около 400 диаманта ,които очакваме да си върнем с малка печалба..Така че пак ви казвам - съюзните политики си ги бистрим ние в съюза ако имаме желание..Съвети не искаме..Ако ще пазарувате нещо - заповядайте..Ако не - отворете си тема с Хамелиончето в Общи и си спамете на воля..Приятна вечер.. :)
« Последна редакция: Август 22, 2009, 10:06:16 pm от ahilix »

Неактивен hiena

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 33
  • Karma: +5/-5
    • Профил
Re:Наметала,колани и една броня
« Отговор #17 -: Август 22, 2009, 10:07:24 pm »
Драги мой - ти дори не знаеш явно кои са членовете на гилдията ти.И не знам защо не говореше толкова много лятото когато ние ти гледахме акаунта.Все по уверена ставам,че съм взела правилното решение като напуснах гилдията.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Наметала,колани и една броня
« Отговор #18 -: Август 22, 2009, 10:12:04 pm »
Никой не е казал че копаме само двамата.
Много други хора също копат...По скоро сме на принципа дай ресурс ако обработя нещо е за теб.
В момента си копаме,плащаме и си продаваме.
Както виждаш нямам 1 лилаво и не се оплаквам макар съм вложил толкова ресурс.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

ahilix

  • Гост
Re:Наметала,колани и една броня
« Отговор #19 -: Август 22, 2009, 10:15:14 pm »
Драги мой - ти дори не знаеш явно кои са членовете на гилдията ти.И не знам защо не говореше толкова много лятото когато ние ти гледахме акаунта.Все по уверена ставам,че съм взела правилното решение като напуснах гилдията.
Напротив , много добре знам кои са ми членовете на гилдията..То не е и трудно - има си статистика за всичко..И понеже ти не си от тях , да коментираш съюзната политика е нелепо.Решила си , махнала си се ..На добър час..На въпроса защо не съм говорел когато сте ми гледали акаунта - ами той е риторичен - ако съм бил на линия не е имало нужда да го гледате , нали? Затова и не съм говорел , очевидно.. ;D Между другото за периода в който акаунта ми е бил гледан ходовете са използвани не за развитието му а за набавяне на ресурси за останалите..В което няма лошо - нали сме една гилдия все пак.. ;) Ади моля ви се , къш от темата ,че  хората тичат към нас за покупки...Отворете си тема с Хамелиончо и си бистрете там политиките..Тук е тържище..Лека и приятна вечер и дано ви споходи нашия късмет..

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Наметала,колани и една броня
« Отговор #20 -: Август 23, 2009, 12:14:04 am »


600 диаманта.Който изкара такова чудо,да ми звънне.
ПРОДАДЕНО!
« Последна редакция: Август 23, 2009, 11:28:52 am от mitinho »
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Наметала,колани и една броня
« Отговор #21 -: Август 23, 2009, 01:14:26 am »
Подсилен кожен шлем с топаз-легендарен.
Броня 159
Сила +5
Жизненост +5
Ловкост +6
51-64 диаманта.


Смарагдов железен плетен шлем-легендарен
Жизненост +6
Ловкост +4
Точност +6
32-42 диаманта.


Предметите са на аукциона.
« Последна редакция: Август 23, 2009, 01:20:52 am от mitinho »
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

ahilix

  • Гост
Re:Наметала,колани и една броня
« Отговор #22 -: Август 23, 2009, 04:32:49 am »
Мда продажбите вървят добре за радост на доброжелателите ни..Само мога да благодаря , че всъщност популизираха темата , макар с леко нелепи изказвания..Три от предметите вече са продадени , но има страшно много хубави неща все още на пазара..Не твърдя че нещата са евтини , но пък някои от тях са наистина уникални и си струват парите до стотинка образно казано..Всъщност как да прецениш нещо евтино или скъпо е като има 2 броя точно и двата ги предлагаш ти..Пазара ще покаже..Ако някой желае нещо специално като изработка ,моля да пише в играта..Ще направим всичко възможно да му го доставим..С уважение :
                                                                                                                 Lemur
                                                                                                                 Mitinho
                                                                                                                 Ahilix

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Наметала,колани и една броня
« Отговор #23 -: Август 23, 2009, 06:48:21 am »
само да не обидя някой занаятчия-аз мисля, че един епичен и един обикновен предмет са изкарани със същият труд, защото данеби редките и легендарните сте ги хвърлили?

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Наметала,колани и една броня
« Отговор #24 -: Август 23, 2009, 09:45:32 am »
Още една порция.
Смарагдови железни плетени ръкавици-легендарни




Ахатов железен кован шлем-легендарен


Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Наметала,колани и една броня
« Отговор #25 -: Август 23, 2009, 03:26:20 pm »
Епично коланче,цена 109-139 диаманта.

Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Rayh

  • Гост
Re:Наметала,колани и една броня
« Отговор #26 -: Август 23, 2009, 04:23:18 pm »
ха ха ха нещо сте се разработили а мен ме няма в списака  :)

относно това кой разпореди съм аз  ;)

а кой каколко е вложил да произвежда гилдията такива предмети няма да коментирам  :)


ahilix

  • Гост
Re:Наметала,колани и една броня
« Отговор #27 -: Август 23, 2009, 04:31:22 pm »
ха ха ха нещо сте се разработили а мен ме няма в списака  :)

относно това кой разпореди съм аз  ;)

а кой каколко е вложил да произвежда гилдията такива предмети няма да коментирам  :)


А така шефе..Извинявай ,че съм пропуснал ама беше рано сутринта и ми се спеше.. ;)

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Наметала,колани и една броня
« Отговор #28 -: Август 25, 2009, 02:17:05 am »
Скоро на пазара.
Изработен предмет: Смарагдови железни плетени ръкавици
-----
Ниво - 28
Броня - 198
Продажна цена - 380
Изработено от - 1111
Сила +6
Жизненост +3
Точност +11
Интелект +4
Здравина - 124
Епични
ПРОДАДЕНИ





Изработен предмет: Костена бариера
-----
Ниво - 28
Броня - 286
Блок - 17(+10)
Продажна цена - 1200
Изработено от - 1111
Жизненост +4
Точност +8
Интелект +4
Легендарен щит е това.



Изработен предмет: Превъзходен кожен колан с капси
-----
Ниво - 28
Броня - 84
Продажна цена - 165
Изработено от - 1111
Ловкост +6
Точност +6
Здравина - 102


Легендарен колан
« Последна редакция: Август 25, 2009, 11:36:06 am от mitinho »
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.