Автор Тема: въпросче?  (Прочетена 1226 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен r3dboy

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +35/-86
    • Профил
въпросче?
« -: Ноември 30, 2009, 10:01:38 pm »


--------------------------------------------------------------------------------
Приключение 6

Да проникнеш в Клира

- Отлично, вълците вече са вън от играта! Семейството ми е на път към братовчед ми, така че най-сетне можем да се съсредоточим над проблема – как да унищожим Тъмния господар?
Вилхелм посочва празното място на бара и ти сипва халба с медовина.
- Така както аз го виждам, ще се наложи да проникнем в Клира. Защото, ако имаме някого вътре, ще можем да съберем нужната информация и да разкрием тези, които са отговорни за положението. И, ако този, който проникне в братството, стане близък с Архиепископа, ще докаже теорията ми. Почти съм сигурен, че Архиепископът на Белия клир е самият Тъмен господар! Но трябва да го докажем! И имаме чудесно възможност да го направим. Подочух, че в момента Белият клир събира доброволци за своята армия, а и очевидно бързат, заради претърпените тежки загуби наскоро, така че ситото за нови попълнения няма да е толкова ситно. Чудя се кой ли им е причинил тези загуби?
Вилхелм ти намига многозначително.
- Така че ако Клирът има нужда от хора, ще има нужда и от екипировка за тях. Случи се да получа солидна поръчка от техния военен отдел за доставка на някои неща „за каузата”. Кой знае? Ако направим всичко както трябва, може би ще направим добро впечатление?

Задача: Изработи 5 от Дървен боздуган.

Награда:
Злато : 2400 значи незнам от коя категория са тези боздугани направих един от 2 ра нестана 1 от 3та пак не стана някои да ми каже :-X


 
Развитие на задачата  0 от 5 
 
 

Неактивен infinityyy

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 503
  • Karma: +56/-75
    • Профил
Re:въпросче?
« Отговор #1 -: Ноември 30, 2009, 10:03:03 pm »
а от 1ва пробва ли ?  :)

Неактивен Mulan36

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 183
  • Karma: +35/-24
  • МОМИЧЕ СЪМ!
    • Профил
Re:въпросче?
« Отговор #2 -: Ноември 30, 2009, 10:04:19 pm »
а от 1ва пробва ли ?  :)
това щях да кажа,но ти ме изпревари,но боздуганите могат да са и от 4-та категория...
МОМИЧЕ СЪМ!не ме бъркайте с момче!

Неактивен infinityyy

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 503
  • Karma: +56/-75
    • Профил
Re:въпросче?
« Отговор #3 -: Ноември 30, 2009, 10:06:48 pm »
не мисля че ще са чак от 4-та   :)  би трябвало да са от 1ва категория тези боздугани но тей като съм Ювелир незнам и не съм сигурен  ;)

Неактивен radostinao6

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 215
  • Karma: +12/-24
    • Профил
Re:въпросче?
« Отговор #4 -: Ноември 30, 2009, 10:08:21 pm »
от първа е

Неактивен r3dboy

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +35/-86
    • Профил
Re:въпросче?
« Отговор #5 -: Ноември 30, 2009, 10:32:06 pm »
от първа е

благодаря наистина е от 1 категория заключвам темата *locker* *locker* +за радостина  :)
« Последна редакция: Ноември 30, 2009, 10:34:53 pm от r3dboy »