Автор Тема: Занаят или биене на опоненти  (Прочетена 1598 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Занаят или биене на опоненти
« -: Декември 03, 2009, 03:48:17 pm »
Интересно ми е кое е по-добре в този етап на играта? Да занаятчийстваш или да се биеш с опонентите си в опасните провинции и чудовища.Гледам,че всички се оплакват,че не могат да си върнат парите за ресурсите за предмета чрез неговото продаване.Тогава да оставаме занаятчийството.Аз смятам,че по-добре е да остаме занаятчийството? Вие? Защо?
« Последна редакция: Декември 03, 2009, 05:44:58 pm от Blue shaRk »

Неактивен kyky

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 398
  • Karma: +35/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Занаят или биене на опоненти
« Отговор #1 -: Декември 03, 2009, 04:37:41 pm »
Най-добре според мен е да върви всичко успоредно. Ако преустановиме занаятчийството от къде ще дойдат хубавите предмети.Занаятчийството е основния чар на тази игра, а и е основен доход, ако не продаваш изкопаните ресурси няма откъде да дойдат парици за екипировка. Само с битки много трудно можеш да изкарваш достатъчно че да си ремонтираш екипировката и да си купуваш храна ... а намерените предмети се продават почти без пари с изключение на рецептите, с които пак опираме до занаятчийството!
 Според мен занаятчийството не трябва да спира, но може би трябва да се въведат някакви критерии. И да се вдигнат малко цените на изработените предмети, нещо като валутен борд да речем. Защото диамантите след 2-3 дни ще са по 6к а един епичен предмет 3-та категория не можеш да му вземеш и 150к злато.

Неактивен night_shadow

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 300
  • Karma: +37/-56
    • Профил
Re:Занаят или биене на опоненти
« Отговор #2 -: Декември 03, 2009, 04:55:43 pm »
перфектният вариянт е в един гилд да се разбирате много добре и да има хора за всички... да има 4-5 занаятчии като всички останали им дават ресурси и те правят оражия, брони и бижута за всички, а останалите само да копат и да си се бият, като с хубавата екипировка която им е направена могат да обират и останалите играчи което също е доста доходоносно (по лични наблюдения) и така всички заедно да вървите нагоре...

ПП: за съжеление е много трудно да събереш такъв гилд (да не кажа невъзможно) и въпреки това ние (нашия гилд) почти успях ме  8)

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Занаят или биене на опоненти
« Отговор #3 -: Декември 03, 2009, 05:02:09 pm »
Аз нямам много опит във занаятчийствово! Да попитам в по-горните категории в занаятчийството има ли приходи (правенето на предмети).Да си на печалба от това,че си продал някъв предмет и ресурсите за този предмет струват по-малко от продажбата на предмета?

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Занаят или биене на опоненти
« Отговор #4 -: Декември 03, 2009, 05:22:34 pm »
В четвърта да но не винаги.В трета немога да кажа все още.Зависи какво е де.Аз за 10 к продадох рядък Железен ахатов тежък меч.Но съм на бечалба защото всичкия ресур си го копая.
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

Неактивен night_shadow

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 300
  • Karma: +37/-56
    • Профил
Re:Занаят или биене на опоненти
« Отговор #5 -: Декември 03, 2009, 05:33:34 pm »
в четвърта са на печалба само добрите майстори което ще рече само легендарни и епични предмети и то с прилични показатели... въпросът е че за да се стигне до тях се изискват доста инвестиции които по-късно се възвръщат, но както споменах в предния си пост е най - добре да сте задружна гилдия и тогава се получава добре, ако тръгнеш сам да инвестираш в занаят няма да стигнеш до никъде и по-добре си закупи предметите