Автор Тема: проблем с приключение  (Прочетена 1133 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
проблем с приключение
« -: Декември 05, 2009, 08:48:37 am »
Приключението е в Ветровите краища

свят: Beta
Ник: Vanio1

Професията е миньор


 Задачи Стъпка 4/11
Приключение 4

Да „изсечем” сечището

- Примамки – Роулин гневно удря бар-плота, разхвърляйки картите и документите във всички посоки.
- Трикове, измами, лъжи, лицемерие! Омръзна ми от това злото да ми се присмива, с безлицевата си физиономия! Нищо! Само.. някакви обикновени крадци, бандити и измет! А времето не чака! Знаете, че с всеки изминал час, в който не ги намираме, шансовете за оцеляване на похитените падат значително... И ние не можем да направим нищо – Роулин си поема тежко въздух, докато чете бележката, която му подаваш.
- Къде намерихте това? В един от биячите? Хмм... Интересно. Явно похитителите са посетили Сивите лордове, за да възстановят запасите си. Това е списък от заповеди, без съмнение. Няма подпис. Няма значение, в бележката се казва, че трябва да продължат към Сечището и да се покрият там за известно време, докато получат по-нататъшни инструкции. Вероятно този, който им заповядва, има нужда от време, за да уточни исканията си... И ние ще използваме това време, за да създадем план за спасителна операция, приятелю! Предполагам, че ще участвате? Добре. Идете да се наспите и елате пак при мен утре. Вървете!

Задача: „Изсечи” Сечището.

Награда:
Злато : 2500
Опит : 1500



   

Kilgor

  • Гост
Re:проблем с приключение
« Отговор #1 -: Декември 05, 2009, 09:22:43 am »
Сигурно трябва да убиеш лидера в Сечището, а не да сечеш дърва.

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
Re:проблем с приключение
« Отговор #2 -: Декември 05, 2009, 09:39:37 am »
еми и аз си го помислих това, и проведох към 3-4 битки, но никакъв резултат
   

Kilgor

  • Гост
Re:проблем с приключение
« Отговор #3 -: Декември 05, 2009, 09:53:35 am »
Лидера е последната битка. Не помня колко бяха в Сечището, но са повече от 4. Май бяха 5, то си пише. Като победиш и в последната битка, без ти да умреш, трябва да е изпъленена задачата.

Неактивен Fight

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +59/-15
    • Профил

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем с приключение
« Отговор #5 -: Декември 05, 2009, 10:25:33 am »
7 битки и 8та е с лидер.Но са трудни ако си 20-22 лв си вземи наемник.Аз ги бих с един пазител.
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D