Автор Тема: Как да си развия мистика...  (Прочетена 4313 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Как да си развия мистика...
« Отговор #15 -: Октомври 25, 2009, 10:12:16 am »
Всичко зависи от категорията, в която се намира героят.
До 30-то ниво мистикът е добре да развива предимно бойните си умения - майсторство с тояга, критичен удар, контра-атака... Но трябва да се обърне и много голямо внимание на екипировката.
Тъй като мистикът е хилав по подразбиране, в категория 3 вече започва да не му достига кръв, за да оцелява чисто физически в битката.

Тая кръв трябва да дойде от екипировка.
Защото, колкото и Ловкост да му развиете, дори и при минимален шанс някой пешак с тежко желязо в ръката си да ви млатне, може да ви убие с един удар.

Трябва да имате кръв поне за 4-5 рунда.
В категория 4 мистикът трудно би оцелял соло, както срещу герои, така и срещу мобове.
Макар да има разни... роботи, които, с нестандартна екипировка (меч и щит, вместо тояга, примерно, и страшно много бонуси към жизнеността от екипировка) успяват.

За подобен "билд", обаче, наистина трябват ужасно много капиталовложения.

Аз препоръчвам 2-ма хубави наемници към мистика и акцент върху благословиите или проклятията, в зависимост от вида на мистика.
Мистикът, по принцип, е поддържащ герой. Развивайте му убер-масовите умения, с които влияе на цялото парти (съюзниците или противниците), и всичко ще е наред.

Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Age of Extinction
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 724
  • Karma: +290/-546
  • Sometimes I feel that I could rule the world!!!
    • Профил
    • Автоактив ЕООД
Re:Как да си развия мистика...
« Отговор #16 -: Октомври 25, 2009, 10:44:02 am »
 :) интересно е това за мистика , аз го развивам самостоятелно без помощ или основен съвет  *freak* след акото достигнах 28 левел пренаредих точките с малки корекции и кръвта почти винаги ми остава непокътната след битка  :-[ дори пребивам и войни над 28 левел  *hihi*
залагам на интелект критичен удар и магията за ловкоста  :P, заедно със магиите за възтановяване които ще са ми на макс след като стана 30 левел тия дни  :-[
- I died to become immortal

tyty_man85

  • Гост
Re:Как да си развия мистика...
« Отговор #17 -: Октомври 25, 2009, 02:37:38 pm »
Не е добро развитие. Мистиците са силни с интелекта си.
Служи му тогава всичко на интелект и се бий да те видим колко си силен с интелекта си.И не съм съгласен че мистика не може да се бие соло,побеждавал съм най-добре развитите герой, стрелци и войни.Със екипировка купена от магазините докато героите с които се бия са облечени от долу до горе с епича екипировка.

Неактивен Ef4O

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 19
  • Karma: +0/-5
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Как да си развия мистика...
« Отговор #18 -: Декември 16, 2009, 04:03:17 am »
Добре сте започнали темата, но явно няма много мистици или не са много разговорливи... аз също съм Мистик и незнам накъде да се развивам... (10 ниво) ??? ??? ???

Явно има много различни развития и това зависи от точките в основните умения и допълнителните умения и от екипировката, които заедно така да се съчетават че да дават нещо оптимално, че да се оцелява в битките... Да не забравяме и ролята на наемниците (примерно още един Мистик и два здрави война на които да им се възтановява здравето от мистиците (при положение че и двата са на Мистици на светлината... ако са различни нещата ще са любопитно други...) и т.н най различни комбинации...) :D 8) :D

Доколкото разбирам има противоречиви мнения за интелекта и същото нещо важи и за жизнеността, но за ловкоста и точноста няма спор че трябва да се развиват... поне така разбрах... недостига се компенсира със съответната екипировка.   *freak*