Автор Тема: Тема по въпроса на пухбеар-отговор.  (Прочетена 1364 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Тема по въпроса на пухбеар-отговор.
« -: Декември 14, 2009, 03:41:46 pm »
Номера е че те отиват за зайци точно ако искат но например виждат елен и ако толкова искат заек го пропускат.Да ама ти като идеш в гората виждаш вълк и той си пуща срещу тебе и ти кво спираш му и му викаш чакай вълчо аз мечки дира :D.Или пък виждаш глигана и ми викаш глигане чакай бе аз мечка търся айде махай се.А ловеца ако се пусне вълк например ще го убие но ако види друго мирно животно и толкова иска заек няма да го убие а ще продължи.Това е моето мислене.


Това щях да напиша в темата ама я заключиха.
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

Неактивен Poohbear

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 0
  • Karma: +0/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Тема по въпроса на пухбеар-отговор.
« Отговор #1 -: Декември 14, 2009, 03:56:19 pm »
10x. Виж, аз съм ОК - казвам само че може да се мерне и вълк, и глиган, ама все пак знаеш за какво отиваш в гората. Но да отиваш за мечки а да се върнеш с 10 глигана не ми изглежда нормално.

Не знам защо побързахте да заключите темата - аз така и не получих отговор - нормално ли е да има 3 генерирани мечки от 23 опита? Най-малкото може да проверите как се генерират тези случайни противници.

Иначе леко ми намирисва на опит да се затвори устата на този, който критикува. Знам едно нещо - добрите компании умират за отрицателен feedback и се стремят да върнат недоволния. Мисля, че моят беше поднесен достатъчно толерантно и в никакъв случай хейтърски.

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Тема по въпроса на пухбеар-отговор.
« Отговор #2 -: Декември 14, 2009, 04:07:13 pm »
Ами лош късмет е.И аз някой път от 3 опита изкарам всичко различно от обикновен предмет а сега неще.
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Тема по въпроса на пухбеар-отговор.
« Отговор #3 -: Декември 14, 2009, 04:07:40 pm »

Не знам защо побързахте да заключите темата - аз така и не получих отговор - нормално ли е да има 3 генерирани мечки от 23 опита? Най-малкото може да проверите как се генерират тези случайни противници.


Да нормално е. Всичко върви изрядно. Един от 20 000 се оплаква за липса на мечки ... , а защо не ?

Неактивен Poohbear

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 0
  • Karma: +0/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Тема по въпроса на пухбеар-отговор.
« Отговор #4 -: Декември 14, 2009, 05:33:42 pm »
Безкрайно се радвам, че всичко върви изрядно след дребната маркировка в натоварения трафик. ;)

Хайде ако може тази тема да я оставите да си броя мечките - и с 24-тия удар не стана.  :D Пък и да се закрие тема в раздел "Общи приказки" заради липса на конкретика...


Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Тема по въпроса на пухбеар-отговор.
« Отговор #5 -: Декември 14, 2009, 05:37:56 pm »
Сарказмът и иронията в този Форум е забранен.
Следващо предупреждение няма да има.
Моля, прочетете Правилата на форума, както и Общите условия, с които се съгласявате, когато регистрирате акаунта си.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts