Автор Тема: Проблем с приключение.  (Прочетена 3385 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен shaio

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 5
  • Karma: +2/-2
    • Профил
    • Ел. поща
Проблем с приключение.
« -: Ноември 21, 2009, 07:39:41 am »
Това на нищо не прилича.Втора категория съм.Два sms а и цифра диаманта изхабих, за да убия лидера на червената ръка.В крйна сметка два пъти го убих,но така и не бе отчетено завършване на прилючението.Моля да се направи нещо по въпроса,защото не желая да давам парите си на вятъра.

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с приключение.
« Отговор #1 -: Ноември 21, 2009, 08:43:22 am »
Сигурен ли си трябва да не се си махал от зоната и като си бил лидера да си го убил ти а не наемник някой?
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

Неактивен shaio

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 5
  • Karma: +2/-2
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с приключение.
« Отговор #2 -: Ноември 21, 2009, 09:18:18 am »
Естествено че не съм се махал от зонзта.А освен това два пъти повторих упражнението за да се уверя че вината не е в мен.Оставам с много кръв праща си ме в града след края на последната 10-та битка,но уви не ми отчита успесшна задача.Интересува ме към кого да се обърна за разрешаването на това.
« Последна редакция: Ноември 21, 2009, 09:21:12 am от shaio »

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Проблем с приключение.
« Отговор #3 -: Ноември 21, 2009, 11:40:55 am »
Драсни за информация и името на акаунта си.

П.П: Не ме гледай, че съм със звездички- ТМ и ГМ само помагат за по-добрата комуникация между играчите и останалите членове на екипа, но нямат право да пипат в програмния код или да влизат в акаунтите на хората.

Неактивен shaio

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 5
  • Karma: +2/-2
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с приключение.
« Отговор #4 -: Ноември 21, 2009, 06:30:29 pm »
Името на акаунта е shaio.А доколкото за безпомощността ти да ми съдействаш в дадената ситуация те разбирам и затова питам към кого да се  обърна ,за да бъде разрешен проблема.Защото все пак давам пари уж за по-качествена услуга,а не получавам нищо.Ако е така защо да си губя времето и средствата?Мисля ,че заслужавам поне частична компенсация като желан клиент.!
БЛАГОДАРЯ......

Неактивен shaio

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 5
  • Karma: +2/-2
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с приключение.
« Отговор #5 -: Ноември 21, 2009, 09:17:13 pm »
Абе поне обявяваите като има такъв тип проблеми да знаем да не си разхищаваме то4ките,диамантите и прочие за нема нищо.За пореден път преди минути завърших приключение №4 във Фаролин.В краина сметка след 10тата битка имах повече от половината си кръв, 3-ма живи наемници и резултата отново ме вбеси.Когато отидох да си взема наградата пак се оказа че имате страшен проблем с играта.Отново отчита ,че приключението не е завършено.И то след като веднъж съм докладвал проблема.Как да Продължа да играя????????????????????

Неактивен slawkow

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +1/-1
    • Профил
Re:Проблем с приключение.
« Отговор #6 -: Ноември 21, 2009, 09:25:40 pm »
Много се извинявам , ако не пиша по темата , но съм нов тук и все още не ми е много ясно кое как става . А и рових доста из форума и така и не видях някъде нещо писано за моя проблем . Става въпрос за 5 стъпка от фаролинското приключение . Задачата е да убия 17 злосторници в Сребърните конюшни , но там освен мечки и вълци няма нищо друго . Убивам ги но не ми отчита напредък на задачата . Безкрайно ще съм Ви благодарен , ако ми обясните къде греша !

Неактивен vladis89

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 228
  • Karma: +23/-35
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с приключение.
« Отговор #7 -: Ноември 22, 2009, 12:41:11 am »
 Аз пак го Убих още 1 вия пат след 9 битка 4е те са 10  битки

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Проблем с приключение.
« Отговор #8 -: Ноември 25, 2009, 08:29:12 pm »
И тази тема е за новия раздел.

П.П: В следствие на други теми се изясни, че героят не трябва да умира (в смисъл дори и битката да е спечелена от някой наемник, и героят трябва да е на положително здраве в края) във финалната битка.
« Последна редакция: Ноември 25, 2009, 08:30:52 pm от Sheremetev »

Неактивен antigei

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 2
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Re:Проблем с приключение.
« Отговор #9 -: Ноември 30, 2009, 12:57:20 am »
Абе изкарахте ни страшни идиоти,с каквито сигурен съм гъмжи в тая игра,но след като лично съм присъствал на 2 от 4 случая ,в които момчето си убива лидера в приключението и не само че героят  му остава жив,ами има повече от половината си кръв.А и мисля играта има достатъчно бъгове ,за да се търси вината на първо място в тези които я играят.Смея да твърдя,че доста добре съм запознат с начина на игра и правилата,така че постарайте се  да изчистите поне проблемите ,за които сте уведомени.И като начало,защо не започнете с този,който от толкова дълго време е обявен и все още е актуален.Или пък за по-лесно може да потърсите проблема отново в нас.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Проблем с приключение.
« Отговор #10 -: Ноември 30, 2009, 10:43:12 am »
shaio може да продължите с приключението си.

Неактивен roko0106

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 9
  • Karma: +0/-3
    • Профил
Re:Проблем с приключение.
« Отговор #11 -: Декември 19, 2009, 03:46:39 pm »
Искам да попитам как стоят нещата с многостепенната битка!Говоря за приключенията!С пълна кръв и ме бият,защо така?

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Проблем с приключение.
« Отговор #12 -: Декември 19, 2009, 03:57:13 pm »
Искам да попитам как стоят нещата с многостепенната битка!Говоря за приключенията!С пълна кръв и ме бият,защо така?
Е защо така ?!?
Причините може да са много ... извода е един - героят Ви е слаб за тази битка .
Вижте с какво може да го подобрите и си вземете наемници .

Неактивен roko0106

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 9
  • Karma: +0/-3
    • Профил
Re:Проблем с приключение.
« Отговор #13 -: Декември 19, 2009, 04:14:07 pm »
Мерси много!Ще го имам в предвид!