Автор Тема: ПРОВИНЦИИ  (Прочетена 4003 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:ПРОВИНЦИИ
« Отговор #15 -: Декември 21, 2009, 05:10:53 pm »
Извинявай ама това ли ти е целта ... както днес мен някав пич ме сряза , играя почти сам едвам смогвам със златото а тоя ми взе 900 което е по голямата част от това което съм сабрал ! Ако затова играете , за да правите мръсно на другите герои защо да се напъвам аз .. едва 11 ниво съм , нямам никакви интересни предмети ... мъча се като ненормален и накрая някой ме издебне и ме разбие на парчета . Дано не си ме разбра погрешно , но не това е начина :)

Скрий си парите в банката или си купи чипове за хазарта. Така дори и да те нападне някой няма да вземе нищо от златото ти.

Неактивен torkvemada

  • Jester
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +57/-73
    • Профил
Re:ПРОВИНЦИИ
« Отговор #16 -: Декември 21, 2009, 05:11:54 pm »
Или докато имаш малко злато, го крий в хазарта като чипове, така не могат да ти го откраднат, а не ти се губи 1%, както когато правиш депозит в банката.

^^
бавно пиша, признавам си :)
Емпатия? Алтруизъм? И аз обичам научна фантастика.

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:ПРОВИНЦИИ
« Отговор #17 -: Декември 21, 2009, 05:17:32 pm »
Аз така и направих , ама още се дразня като се сета за златото дето ми взе , знаеш , че отначало е доста хард без злато :D пък никой не иска да купи това което продавам и съм в застой  ??? :D

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:ПРОВИНЦИИ
« Отговор #18 -: Декември 21, 2009, 07:42:20 pm »
Извинявай ама това ли ти е целта ... както днес мен някав пич ме сряза , играя почти сам едвам смогвам със златото а тоя ми взе 900 което е по голямата част от това което съм сабрал ! Ако затова играете , за да правите мръсно на другите герои защо да се напъвам аз .. едва 11 ниво съм , нямам никакви интересни предмети ... мъча се като ненормален и накрая някой ме издебне и ме разбие на парчета . Дано не си ме разбра погрешно , но не това е начина :)
Е доста по интересно е да се сбиеш с някой герой независимо дали победиш или загубиш,отколкото да биеш едни и същи мобове до безпаметност :)

п.с Няма как да ти вземат повече от 10% злато,така че си имал 9к :)

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:ПРОВИНЦИИ
« Отговор #19 -: Декември 23, 2009, 03:22:23 pm »
Провинцията ще бъде опасна, разбира се.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts