Автор Тема: за занаята имам въпрсо пак  (Прочетена 1123 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен nasss

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 137
  • Karma: +1/-30
  • хелоу
    • Профил
за занаята имам въпрсо пак
« -: Май 29, 2009, 08:46:01 am »
сори, ама не са пуснали пълното ръководство ,пускат някакви теми за общи приказки ,а едно ръководство немогат да напишат  ;D ;D Въпроса ми е, как мога да обработя леката одрана кожа ,така че да стане лека кожа и да си направя едни ръкавици ,аз съм категория 1 в занаята, има ли някаква вероятност да обработя кожжата, щото само медни брони ми дава да правя ,а кожени не  ??? ???

Неактивен Sotty

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 269
  • Karma: +23/-3
    • Профил
Re:за занаята имам въпрсо пак
« Отговор #1 -: Май 29, 2009, 08:59:11 am »

сори, ама не са пуснали пълното ръководство ,пускат някакви теми за общи приказки ,а едно ръководство немогат да напишат  ;D ;D Въпроса ми е, как мога да обработя леката одрана кожа ,така че да стане лека кожа и да си направя едни ръкавици ,аз съм категория 1 в занаята, има ли някаква вероятност да обработя кожжата, щото само медни брони ми дава да правя ,а кожени не  ??? ???
[/quote]
Само ако втората специалност е кожар

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:за занаята имам въпрсо пак
« Отговор #2 -: Май 29, 2009, 09:06:23 am »
сори, ама не са пуснали пълното ръководство ,пускат някакви теми за общи приказки ,а едно ръководство немогат да напишат  ;D ;D Въпроса ми е, как мога да обработя леката одрана кожа ,така че да стане лека кожа и да си направя едни ръкавици ,аз съм категория 1 в занаята, има ли някаква вероятност да обработя кожжата, щото само медни брони ми дава да правя ,а кожени не  ??? ???
Има 100 % вероятност да обработите тези кожи стига втората Ви професия да е кожар.
Ако сте миньор, няма как да стане със собствени сили.