Автор Тема: как се обработват ресурси от по-горно ниво?  (Прочетена 893 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Acrux

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 3
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Имам един въпрос майстор съм на брони и кожар. Имам 370 точки на умението за обработка на тежки кожи и леки кости(сиреч 3 ниво), а не ми дава да обработвам много тежки кожи и средни кости(4 ниво).Защо ??? Имали зависимост това с бойното ниво на герой защо е необходимо това???? Защо в началото на обработка на ресурси ми взема от точките които съм натрупал до този момент и как се изчислява това, и защо е необходимо

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:как се обработват ресурси от по-горно ниво?
« Отговор #1 -: Декември 24, 2009, 11:12:51 pm »
Имам един въпрос майстор съм на брони и кожар. Имам 370 точки на умението за обработка на тежки кожи и леки кости(сиреч 3 ниво), а не ми дава да обработвам много тежки кожи и средни кости(4 ниво).Защо ??? Имали зависимост това с бойното ниво на герой защо е необходимо това???? Защо в началото на обработка на ресурси ми взема от точките които съм натрупал до този момент и как се изчислява това, и защо е необходимо

Трябва да достигнеш 30 ниво като боец за да можеш да обработваш ресурси от 4та категория.  Необходимо е защото такива са правилата на играта и с това се ограничава създаването на много помощни акаунти които да имат цел единствено да обработват ресурси и нищо друго.

В началото на обработката ти взема точки защото така работи системата - незнайно за мен защо в момента в който почнеш да обработиш тя изчислява като количесто колко допълнителни ресурси ще произведеш и ЗА МОМЕНТА, понеже все още не си завършил изработката ги изважда от наличните ти занаятчийски точки. След като приключиш, всичко е наред и те се прибавят към тези които си имал преди. Просто така си функционира.
« Последна редакция: Декември 24, 2009, 11:16:40 pm от isolde »