Автор Тема: Призрачен ловец - наемник  (Прочетена 2440 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен gabarko2

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 326
  • Karma: +42/-60
    • Профил
Призрачен ловец - наемник
« -: Декември 29, 2009, 09:42:37 am »
Чудя се дали не съм ли се прецакал че си взех призрачен ловец с 7 критичен удар, залп 2, пронизващ изстрел. Така на пръв поглед ми звучат доста добре нещата, но май- май призрачният ми преследвач е по-полезен .... Има ли смисъл да го държа тоя лумпен или да взема още един преследвач с мен ? Все пяк понякога набива по няколко критика с 50% от лъкчето си и пак прави колкото 1 критичен на преследвача...
Човешкото око е ненаситно!

Kilgor

  • Гост
Re:Призрачен ловец - наемник
« Отговор #1 -: Декември 29, 2009, 09:53:40 am »
Призрачният ловец е много полезен, само че задължително трябва да е с умението Орлово око. Поне 2 точки, но е желателно и 3. Всички други умения не са нещо особено, а залпа си е направо неприятно умение. Ако си намериш с Орлово око и критичен е най-добре. С един хубав лък можеш да го докараш до обсег 8, това са ти 8 удара преди да те доближат, с 50% шанс за критичен. Но гледай да няма залп, много разхвърля и без това по-малките поражения на лъка. Ако все пак държиш на него, ползвай арбалет - с по-добри поражения е от лъка.

Неактивен gabarko2

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 326
  • Karma: +42/-60
    • Профил
Re:Призрачен ловец - наемник
« Отговор #2 -: Декември 29, 2009, 09:55:45 am »
Мерси за полезния съвет +
Човешкото око е ненаситно!

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Призрачен ловец - наемник
« Отговор #3 -: Декември 29, 2009, 10:43:07 am »
Но гледай да няма залп, много разхвърля и без това по-малките поражения на лъка. Ако все пак държиш на него, ползвай арбалет - с по-добри поражения е от лъка.
Какво значи много разхвърля, не прави основни щети към този който стреля и допълнителни щети = 50% към втори опонент без да се намаляват щетите на основния изстрел към първата цел

Kilgor

  • Гост
Re:Призрачен ловец - наемник
« Отговор #4 -: Декември 29, 2009, 11:26:10 am »
Какво значи много разхвърля, не прави основни щети към този който стреля и допълнителни щети = 50% към втори опонент без да се намаляват щетите на основния изстрел към първата цел

Не е така. Действа както върталежката при свирепия войн, с тази разлика че на лъка са му много по-малки пораженията от тези на брадвата да речем. Залпа, в зависимост от разпределените на него точки ти позволяват да удряш едновременно 2,3 или противника. Щетата към всичките е 50% от нормалната.

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:Призрачен ловец - наемник
« Отговор #5 -: Декември 29, 2009, 11:49:04 am »
Търси го със залп,доста е полезен особено когато се биеш с мобове с висок  % блок.Е трябва да се изръсиш и за хубав лък иначе са малки щетите :)

Неактивен gabarko2

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 326
  • Karma: +42/-60
    • Профил
Re:Призрачен ловец - наемник
« Отговор #6 -: Декември 29, 2009, 12:26:38 pm »
Да де , но залпа нали работи само при успешен изстрел. В такъв случаи ако удари има шанс да удари още 2-ма с по 50% от щетите си (което е около 20-30 поражения) и с шанс за критичен ще направи кажи речи толкова колкото и ако удари само един противник с критичен... И тогава ти остава надеждата да са останали на по 10-20 живот и да ги избиеш с 1 такъв залп.
Човешкото око е ненаситно!

Неактивен Boliarin

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 263
  • Karma: +80/-55
  • proud member of МРАЧНИТЕ
    • Профил
    • http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1549/4880096092698914491259340293Fv4JL7lOO6kZXubvBlGP.GIF
Re:Призрачен ловец - наемник
« Отговор #7 -: Декември 29, 2009, 12:26:56 pm »
   Такааа,за да ти върши добра работа наемника трябва да има задължително следните умения- Критичен удар,Залп и Орлово око/увеличава обсега на оръжието с 1 за всяко ниво/,но ако говорим за наемник 3 кат максималното ниво на залп и орлово око са 2 и не е задължително да е с лък.Аз бих ти препоръчал да му сложиш Арбалет-много са по-евтини и са с много добра щета гледай да е с критичен и да е и 8 или и9 ниво.

Неактивен gabarko2

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 326
  • Karma: +42/-60
    • Профил
Re:Призрачен ловец - наемник
« Отговор #8 -: Декември 29, 2009, 12:35:37 pm »
Значи с лъкчето дето си взех сутринта 13-90 поражения и 11% критичен, само ми трябва наменик с критичен и орлово око и другото каквото дойде :) Защото от преследвача съм доволен с този критичен 7 ниво като прасне някой по 350+ поражения нанася. Горе долу ми се изясни какво да търся като наемник ловец :) мерси на всички
Човешкото око е ненаситно!

Kilgor

  • Гост
Re:Призрачен ловец - наемник
« Отговор #9 -: Декември 29, 2009, 01:03:56 pm »
Пропуснах да спомена и умението "Прецизност". Ако го има и него става още по-добре. Иначе пак казвам, според мен е по-добре наемникът да отстрани (убие) един от опонентите още преди да са се доближили, отколкото да гъделичка 5ма. Колко по - малко врагове остават в боя, толкова по - добре. Ако се биеш срещу 5ма , според мен е по - добре като те доближат да са 3ма на пълна кръв, отколкото 5ма на 70% кръв. Колкото до арбалетите , по-високите поражения са за сметка на по-малък обсег, също така имат и отрицателен % към ловкостта и точността.