Автор Тема: 10 влизания в гилдии.  (Прочетена 2035 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
10 влизания в гилдии.
« -: Декември 30, 2009, 08:12:25 pm »
Оф сигнализарах отдавна вече В задай въпрос като има нещо за гилдията и пише максимум 10 а то е 5.Моля вижте кой от екипа е отговорил и да вземе да се поправи че послеще има въпроса къде ми избяга 6тото влизане?Пиша я в общи защото не е важна.А този път е отговорено че макса е 10 на потребител karindarin .
Ето и копиране на въпроса.Странното ми е че 24 ниво но това е друг въпрос а сега ще видите какво е странното на нивото  :D.
karindrin [24] Призрачен преследвач     13:10 30-12-09
Как мога да дам предмет на друг играч?    1 Отговори
Интересуваме как мога да дам някакъв предмет (оръжие, броня, ресурс) на друг играч.
    Re: Как мога да дам предмет на друг играч?    17:22 30-12-09
    Може само ако сте от една гилдия (съюз). Не ви препоръчвам да започнете да се местите от съюз на съюз с цел търговия, имате право на членстви в 10 гилдия (съюз) за цялата игра!
    
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Re:10 влизания в гилдии.
« Отговор #1 -: Декември 30, 2009, 08:15:09 pm »
много тъпо така
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:10 влизания в гилдии.
« Отговор #2 -: Декември 30, 2009, 08:16:28 pm »
Оф сигнализарах отдавна вече В задай въпрос като има нещо за гилдията и пише максимум 10 а то е 5.Моля вижте кой от екипа е отговорил и да вземе да се поправи че послеще има въпроса къде ми избяга 6тото влизане?Пиша я в общи защото не е важна.А този път е отговорено че макса е 10 на потребител karindarin .
Ето и копиране на въпроса.Странното ми е че 24 ниво но това е друг въпрос а сега ще видите какво е странното на нивото  :D.
karindrin [24] Призрачен преследвач     13:10 30-12-09
Как мога да дам предмет на друг играч?    1 Отговори
Интересуваме как мога да дам някакъв предмет (оръжие, броня, ресурс) на друг играч.
    Re: Как мога да дам предмет на друг играч?    17:22 30-12-09
    Може само ако сте от една гилдия (съюз). Не ви препоръчвам да започнете да се местите от съюз на съюз с цел търговия, имате право на членстви в 10 гилдия (съюз) за цялата игра!
    

От това дето си написал нищо не разбрах  ???  Кой е задавал въпроса? Кой му е отговорил? И какво общо има нивото на героя в случая - кое му е странното?

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re:10 влизания в гилдии.
« Отговор #3 -: Декември 30, 2009, 08:20:18 pm »
Знам много е тъпо написано но ме мързеше.Странното е че 24 ниво а не знае за какво се ползва аукциона.Въпроса е зададен от каридарин или къвто там беше.И в отговора се споменават влизанията в гилдии че са 10 а те са 5.И после ще има въпрос къде ми избяга 6то-то влизане в гилдия.И понеже и преди беше бъркано предполагам е един същи човек от екипа помолих да го оправят.Надявам се че ме разбра вещице *WASSUP*  :)
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:10 влизания в гилдии.
« Отговор #4 -: Декември 30, 2009, 08:27:30 pm »
Не вярвам някой от екипа да е дал такъв отговор (има правописни грешки и отговора е грешен), затова попитах . По-скоро е някой играч не до там правилно осведомен. А колкото до членството в гилдии наистина е най-много 5 влизания в гилдия. И още нещо - може да влизаш и да излизаш от една и съща гилдия пак се броят и са общо 5.

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re:10 влизания в гилдии.
« Отговор #5 -: Декември 30, 2009, 08:29:08 pm »
Е как ще е играч като в Въпросите могат да отговарят само хора от екипа.Имаше въпрос да може и играчите да отговарят и отговора беше че никога няма да стане защото ще има за трият глупости като луди.
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:10 влизания в гилдии.
« Отговор #6 -: Декември 30, 2009, 08:36:23 pm »
Ами наистина ще има да трият доста глупости, но пък такъв отговор от човек от екипа не очаквам.  ???

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re:10 влизания в гилдии.
« Отговор #7 -: Декември 31, 2009, 03:34:11 pm »
Ами не обвинявам екипа просто вижте кой го греши и поправете грешката и да се опита да я не допуска вече.Няма какво да обсъждаме вече.Ключ.Който има нещо да казва лс!
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D