Автор Тема: обикновен ковашки чук  (Прочетена 2214 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bogus

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
обикновен ковашки чук
« -: Април 20, 2009, 03:36:51 pm »
За какво служи ? опитах се да го цложа  но не пасва никаде ,знам че не е оръжие защото няма показатели .Ако някой знае нека да се изкаже

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:обикновен ковашки чук
« Отговор #1 -: Април 20, 2009, 05:06:37 pm »
Не съм особено сигурно без да видя картинката, но ако не е оръжие (тоест не пасва на мястото за оръжие), мисля че е безполезен и можеш да го продадеш. Някой от предметите предназначени за професионални цели са излишни, защото не са нужни за да се добива руда, например.

Неактивен smehh

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 115
  • Karma: +21/-2
    • Профил
    • Автоактив ЕООД
Re:обикновен ковашки чук
« Отговор #2 -: Април 20, 2009, 05:19:02 pm »


ето това представлява. И аз също се чудя за какво се използва също така и дърводелския комплект и бижутерски комплект и обикновен кожарски комплект?  ???

Също така бижутерския комплект няма картинка. И картинката на чука е кирка т.е. кирката е чук  ;D
« Последна редакция: Април 20, 2009, 05:23:37 pm от smehh »

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:обикновен ковашки чук
« Отговор #3 -: Април 20, 2009, 06:57:30 pm »
В началото май е имало идея да не можем да произвеждаме предмети, ако нямаме въпросните "комплекти"- ковашки чукове, комплекти за кожарство и т.н. Във втора категория вече ще са полезни.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:обикновен ковашки чук
« Отговор #4 -: Април 20, 2009, 10:17:06 pm »
В началото май е имало идея да не можем да произвеждаме предмети, ако нямаме въпросните "комплекти"- ковашки чукове, комплекти за кожарство и т.н. Във втора категория вече ще са полезни.

Именно, ковашкия чук както и компектите от първо ниво разбрах че ще бъдат премахнати в последствие, така че този можеш съвсем спокойно да го продадеш.