Автор Тема: И пак задачите :)  (Прочетена 1540 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
И пак задачите :)
« -: Май 30, 2009, 09:52:01 am »
Тъкмо помислих че са ги оправили като получих няколко адекватни задачи и какво да видя днес...

Чувам, че Ви се носи репутацията на добър занаятчия. Нека Ви кажа нещо, приятелю. Думите не ме впечатляват. Виж, делата - да. Така че, ако наистина сте толкова способни, колкото наполовина казват слуховете, няма да е проблем за Вас да изработите за мен 3 броя от Сапфирена кама на прецизността, нали? захващайте се за работа и елате пак при мен, когато приключите.

Награда:
Злато : 250 - 450
Опит : 20 - 40
.   
Имаме остър недостиг на жизненоважна екипировка! И това може да застраши вътрешната ни сигурност! Основен приоритет е да запълним този недостиг колкото е възможно по-скоро! Изработете 6 броя от Дървен боздуган с медни шипове и допринесете за каузата!

Награда:
Злато : 250 - 450
Опит : 20 - 40

Коя категория са тези задачи?

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:И пак задачите :)
« Отговор #1 -: Май 30, 2009, 11:41:29 am »
Тъкмо помислих че са ги оправили като получих няколко адекватни задачи и какво да видя днес...

Чувам, че Ви се носи репутацията на добър занаятчия. Нека Ви кажа нещо, приятелю. Думите не ме впечатляват. Виж, делата - да. Така че, ако наистина сте толкова способни, колкото наполовина казват слуховете, няма да е проблем за Вас да изработите за мен 3 броя от Сапфирена кама на прецизността, нали? захващайте се за работа и елате пак при мен, когато приключите.

Награда:
Злато : 250 - 450
Опит : 20 - 40
.   
Имаме остър недостиг на жизненоважна екипировка! И това може да застраши вътрешната ни сигурност! Основен приоритет е да запълним този недостиг колкото е възможно по-скоро! Изработете 6 броя от Дървен боздуган с медни шипове и допринесете за каузата!

Награда:
Злато : 250 - 450
Опит : 20 - 40

Коя категория са тези задачи?

Първата е втора категория вероятно. Втората също е най-вероятно втора категория, но мисля че трябва да имаш специална рецепта за този боздуган.
« Последна редакция: Май 30, 2009, 07:05:46 pm от isolde »

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:И пак задачите :)
« Отговор #2 -: Май 30, 2009, 04:10:17 pm »
Какво значи специална рецепта, че не може да се копува от магазина ли? Къде се намират тези специалните рецепти :)
« Последна редакция: Май 30, 2009, 07:59:24 pm от ZAX »