Автор Тема: Изчезват точки ..  (Прочетена 1647 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен OldDeath

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 145
  • Karma: +8/-3
    • Профил
Изчезват точки ..
« -: Май 30, 2009, 11:01:15 am »
Много странно вече 2-ри ден точките ми жизненост намалят с по 3... вчера имах 25 ( и съм сигорен , щото качих ниво и си ги качих на 25) и в момента гледам че имам 22.. незнам какво става, но мисля че трябва да казвате като ни махате точките.. Аи ся забелязах че сте ми махнали много точност и ловкост.. няма ли да качете какво правите.. ???

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Изчезват точки ..
« Отговор #1 -: Май 30, 2009, 11:34:26 am »
Много странно вече 2-ри ден точките ми жизненост намалят с по 3... вчера имах 25 ( и съм сигорен , щото качих ниво и си ги качих на 25) и в момента гледам че имам 22.. незнам какво става, но мисля че трябва да казвате като ни махате точките.. Аи ся забелязах че сте ми махнали много точност и ловкост.. няма ли да качете какво правите.. ???

Доколкото знам точки не са били махани напоследък, преди това беше направено заради ефекта на отварите. Възможно ли е да имаш магически предмет който да ти дава бонус към жизненост и да си го сменил ?

Неактивен OldDeath

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 145
  • Karma: +8/-3
    • Профил
Re:Изчезват точки ..
« Отговор #2 -: Май 30, 2009, 11:45:58 am »
ами не съм махал нищо.. но съм сигорен че ми няма точки .. и мога да кажа че ловкостта също ми е намаляла и то с много ..

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Изчезват точки ..
« Отговор #3 -: Май 30, 2009, 12:00:11 pm »
ами не съм махал нищо.. но съм сигорен че ми няма точки .. и мога да кажа че ловкостта също ми е намаляла и то с много ..

А отвари да си ползувал, защото след тяхното действие точките ти също намаляват ? Ще докладвам за проблем в Понеделник, моля име на акунт и сървър.

Неактивен OldDeath

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 145
  • Karma: +8/-3
    • Профил
Re:Изчезват точки ..
« Отговор #4 -: Май 30, 2009, 12:02:42 pm »
OldDeath- алфа..