Автор Тема: Проблем със задача  (Прочетена 1516 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ishoto

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 1
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Проблем със задача
« -: Май 29, 2009, 12:56:23 pm »
""""Отново имаме проблем в Пукнатината на мъртвеца. на врагове в района. Задачата Ви е да направите "прочистване" там. Унищожете 6 броя от Обикновен крадец тях и се върнете при мен.

Награда:
Злато : 20 - 50
Точки за действие : 1
.
   
Развитие на задачата    3 от 6
Изпълнете задачата, за да вземете наградата си  """"


..... е вече избих поне 12 крадци и около 14 бандита, явно има проблем с отчитането

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем със задача
« Отговор #1 -: Май 29, 2009, 01:13:42 pm »
Проблема според мен е следния - отчита само тези които си убил на 1во ниво. Така че колкото и да е убиеш след това, не ги зачита. Пробвай да ходиш само първата битка, ще докладвам проблема.

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:Проблем със задача
« Отговор #2 -: Май 30, 2009, 01:05:59 am »
потвърждавам - отчита само първата битка за задачата - при многостепенни битки ... следващите битки не се отразяват на задачата ... но мислех че така е предвидено - да ни е по-трудно ...  ;)

Проблема според мен е следния - отчита само тези които си убил на 1во ниво. Така че колкото и да е убиеш след това, не ги зачита. Пробвай да ходиш само първата битка, ще докладвам проблема.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем със задача
« Отговор #3 -: Май 30, 2009, 12:10:30 pm »
потвърждавам - отчита само първата битка за задачата - при многостепенни битки ... следващите битки не се отразяват на задачата ... но мислех че така е предвидено - да ни е по-трудно ...  ;)


Така е и при задачите от втора категория, отчита само първата битка. Ще попитам така ли е замислено или проблем.