Автор Тема: изработване на сапфирена тежка пехотна пелерина  (Прочетена 1486 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
в момента правя първата ми сапфирена тежка пехотна пелерина
време за изработка 4 часа и 17 минути
понеже не съм правил до сега такова чудо си давам слайдера за множител до край като си мисля че ще 1:20:00 но ето изненада, това време 4 часа се приближава до реалното, аз ако седна в нас и взема плат и един сапфир отнякъде току съм скроил една за 4 часа реална, и поне докато играя ще мога да се обличам в нея, току виж и цех за колани да отворя, за да си не губя време докато тече времето в играта уоу

май наистина се цели всичко да е прекалено реално освен ако нямаш диаманти, с 20 лв мецец мисля че може да се играе, но е много грозно да се правят промени без да се обявяват предварително нещата и без да се тества хубаво

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re:изработване на сапфирена тежка пехотна пелерина
« Отговор #1 -: Януари 09, 2010, 06:12:08 pm »
Пич и с премиум нещата със сапфир рубин или перла се правят също толкова време.
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:изработване на сапфирена тежка пехотна пелерина
« Отговор #2 -: Януари 09, 2010, 06:16:45 pm »
в момента правя първата ми сапфирена тежка пехотна пелерина
време за изработка 4 часа и 17 минути
понеже не съм правил до сега такова чудо си давам слайдера за множител до край като си мисля че ще 1:20:00 но ето изненада, това време 4 часа се приближава до реалното, аз ако седна в нас и взема плат и един сапфир отнякъде току съм скроил една за 4 часа реална, и поне докато играя ще мога да се обличам в нея, току виж и цех за колани да отворя, за да си не губя време докато тече времето в играта уоу

май наистина се цели всичко да е прекалено реално освен ако нямаш диаманти, с 20 лв мецец мисля че може да се играе, но е много грозно да се правят промени без да се обявяват предварително нещата и без да се тества хубаво

По отношение на времето за изработка промени няма и не са правени много отдавна. Всички предмети със сапфир (2-ра категория) се изработват за поне 4 часа (и малко отгоре). Това е така и за трите професии, не само за майстора на брони.

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:изработване на сапфирена тежка пехотна пелерина
« Отговор #3 -: Януари 09, 2010, 06:28:59 pm »
досега правех само редки и обиновени и за да разбера дали е станал рядък, излизам от играта и влизам и ако точките са се увеличили значи е рядък, но сега като съм на 300 точки как да разбера дали е рядък или легендарен. има ли начин веднага да се разбере това или се чака докато го изработи

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re:изработване на сапфирена тежка пехотна пелерина
« Отговор #4 -: Януари 10, 2010, 10:34:05 am »
Ми ако е легенда падат на 29* и после като стане готово си се връщат.А за редките чакаш.
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D