Автор Тема: Пазител !!!  (Прочетена 4833 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Attacker

  • //-_-\\
  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 62
  • Karma: +6/-7
    • AOL Instant Messenger - -||-||-||-
    • YIM - -||-||-||-
    • Профил
Re:Пазител !!!
« Отговор #15 -: Януари 11, 2010, 10:21:32 pm »
Искам да те питам нещо как си качвал точки до 14-то ниво защото и аз имам един як войн и се чудя и аз какво да го правя него :)
П.С - Не съм чувал да носи меч за две ръце и щит все пак героя има две ръце тоя щит къде да си го сложи може би на ... шегувам се естествено,но все пак напиши да видим как си го правил :)

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Пазител !!!
« Отговор #16 -: Януари 11, 2010, 11:37:15 pm »
Ми той моя герой не е за подръжание :) Питай някой който е минал по този път и разбира повечко , това ми е първия герой и не се получи особено сполучнлив ;)

Неактивен diablo_lod

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 102
  • Karma: +11/-21
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Пазител !!!
« Отговор #17 -: Януари 12, 2010, 08:43:10 am »
Ми той моя герой не е за подръжание :) Питай някой който е минал по този път и разбира повечко , това ми е първия герой и не се получи особено сполучнлив ;)

Здр Колега по оръжие. Предполагам си събрал доста мнения как да го развиеш героя вече, но все пак да си кажа и аз. Все пак пазителите трябва да се подкрепяме и без това сме малцинство.

Първо за атрибутните точки и оръжието в кат2 Аз лично ти предлагам да вдигаш повечко точност и сила и да си вземеш едно пехотно чукче и с него да изкараш кат2. Да вярно няма да си никакъв пазител с тоя чук за 2 ръце, но пък за сметка на това мн по бързо и лесно ще стане стигането на 20 ниво. А сега за жизнеността аз лично предпочитам да си я набавам от бижута, след промените жизнеността която дават бижутата е едни приемливо големи цифри които лесно ще компенсират точките които си разпределил на точност, а ако си намериш бижута със сила и жизненост можеш почти всичките си атрибутни точки да сложиш на точност. И вече като станеш кат 3 там се екипирваш с един епичен гладиус (което си е предизвикателство да намериш такъв) и един хубав ахатов тежък щит и почваш да биеш всичко което е група 2-3-4,  групи 5-6 те затрудняват доста :)
"I don't have a drinkin' problem! I drink, I get drunk, I fall down. No problem!"

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Пазител !!!
« Отговор #18 -: Януари 12, 2010, 09:30:16 am »
Знаеш ли колко народ питах какво да правя и повечето само ме объркаха ... Мерси за всичко написано определено ще му обърна внимание  ;D

Неактивен diablo_lod

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 102
  • Karma: +11/-21
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Пазител !!!
« Отговор #19 -: Януари 12, 2010, 09:59:32 am »
Знаеш ли колко народ питах какво да правя и повечето само ме объркаха ... Мерси за всичко написано определено ще му обърна внимание  ;D

Нормално на всеки героят му се движи по различен път. Готиното е че няма грешен има само правилни и мн различни гледни точки :)
"I don't have a drinkin' problem! I drink, I get drunk, I fall down. No problem!"

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Пазител !!!
« Отговор #20 -: Януари 12, 2010, 10:00:59 am »
Много правилно мислене :)