Автор Тема: Чакам по 15 минути зареждане..  (Прочетена 4954 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:Чакам по 15 минути зареждане..
« Отговор #15 -: Януари 05, 2010, 08:19:41 pm »
При мен е по съшщия начин  *xxx* През всички броузери е така.Ползвам 2 доставчика на нет и проблема е и на 2те места.Забелязъл съм , че вечер не се появява. Но през деня е супер изнервящо.

Неактивен uB4oOoo

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 154
  • Karma: +11/-43
    • Профил
Re:Чакам по 15 минути зареждане..
« Отговор #16 -: Януари 07, 2010, 10:45:12 pm »
Чакам по 10-15 мин еднократно да ми зареди screen-а на секция "Герой" в "Герой", така че да мога да го излекувам след като съм постоянно в битки...
С Mozilla съм, изтрих си cookies - не е от това...  *hmm*
и аз имам същия проблем но елементарно се справям с него ...
виж сега като ти стане тоя номер цукни на умения ... после пак цъкни на герои ....Сега вече би трябвало да ти зареди бързо
Но ... ако не зареди до 5 секунди някаде пак цъкни на уменията ти и пак цъкни герои до 3-ти Макс би трябвало да се оправи

Неактивен uB4oOoo

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 154
  • Karma: +11/-43
    • Профил
Re:Чакам по 15 минути зареждане..
« Отговор #17 -: Януари 07, 2010, 10:51:06 pm »
ако не си ме разбрал кажи да ти го напиша по ясно ...

Неактивен Barbagalo

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 72
  • Karma: +4/-26
    • Профил
Re:Чакам по 15 минути зареждане..
« Отговор #18 -: Януари 08, 2010, 02:26:15 pm »
Не помага, пробвах с всеки методи за refresh!

Админи, някога ще погледне ли какъв е проблемът ми вече от 2 седмици се оплаквам!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  *xxx*

Неактивен BloodLine

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 453
  • Karma: +83/-123
  • Prince of Fionn
    • Профил
Re:Чакам по 15 минути зареждане..
« Отговор #19 -: Януари 08, 2010, 02:27:17 pm »
Защо просто не заключиш темата  и не пишеш на някой Модератор ?

Неактивен Barbagalo

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 72
  • Karma: +4/-26
    • Профил
Re:Чакам по 15 минути зареждане..
« Отговор #20 -: Януари 11, 2010, 06:34:07 pm »
Декември 27, 2009, 05:27:24 <------------- това е моментът, в който за първи път писах за своя КАРДИНАЛЕН ПРОБЛЕМ в игарата ИМПЕРИСКИ ГЕРОЙ.
Днес, на 11 януари в 18:27:00 все още никой не е обърнал внимание на моят проблем!!!
Аз съм сериозен играч, който е налял над 1К диаманти в играта (да не говорим колко съм изкупил от пазара!!!) и въпреки това никой админ не ми обръща грам внимание...
КАК ТРЯБВА ДА ТЪЛКУВАМ ТОВА!!!!!!!!!!!!!???????????????? ВЕЧЕ СЪМ БЕСЕН!!! НЕ МОГА ДА ВДИГНА 1 ЛЕВЕЛ ТО 2 СЕДМИЦИ!

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Чакам по 15 минути зареждане..
« Отговор #21 -: Януари 11, 2010, 10:53:30 pm »
при мен го има същия проблем, предимно когато ползвам Мозила
С ИЕ и Гугъла понякога зацикля, но далеч по-рядко.
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен achoross

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 51
  • Karma: +4/-19
    • Профил
Re:Чакам по 15 минути зареждане..
« Отговор #22 -: Януари 12, 2010, 11:10:30 am »
и аз го имам тоя проблем. и мога да кажа че не е от мозила-та  опера-та или експлорър-а.  и на трите ми се получава това забавяне понякога. пробвал съм и от друг компютър и пак е така така че гарантирам, че при мен проблема не е нещо което аз да мога да отсраня.   админите май  трябва да поработят малко по това

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Чакам по 15 минути зареждане..
« Отговор #23 -: Януари 12, 2010, 12:43:47 pm »
На "админите" им е малко трудно да симулират всичко което е на вашия компютър като Операционна система, вид и точна дистрибуция на браузърите Ви както и на флаш, антивирусни и firewall-и които може би ползвате.

Също след като сте изписали толкова много как не ви работело коректно не можахте ли поне едно име на акаунт да оставите за да не се чудя как да ви намеря??? В този случай е ясно че се получи с името от форума но има играчи с по няколко героя и тогава ми е леко трудно да разбера за кой точно говорят.

На няколко пъти се логвам в акаунта Ви и при мен ВСИЧКО е нормално. Търсих евентуално дали от някой предмет е възможно да се случва и не намерих проблемен. Май трябва да съм леко екстрасенс за да ви помогна дистанционно.

Не знам доколко се ориентирате с различни приложения към Мозилата примерно но ако сте в състояние да пробвате бих ви дал напътствия какво поне евентуално да видите как ви зарежда с помощта на различни инструменти.
« Последна редакция: Януари 12, 2010, 12:50:06 pm от Commoner »

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Чакам по 15 минути зареждане..
« Отговор #24 -: Януари 12, 2010, 01:37:45 pm »
ако има възможност да го избегна, бих се радвала за малко напътствия
не пиша име на акаунт, защото съм забелязала, че поне при мен, не става въпрос за конкретния акаунт, а за браузъра (Мозила)
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен achoross

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 51
  • Karma: +4/-19
    • Профил
Re:Чакам по 15 минути зареждане..
« Отговор #25 -: Януари 12, 2010, 08:13:11 pm »
Също след като сте изписали толкова много как не ви работело коректно не можахте ли поне едно име на акаунт да оставите за да не се чудя как да ви намеря???
не съм писал асс ,защото името е същото. както виждам ако името е друго/различно то форума/ то се оповестява. извинявам че не съм написал.  и  проблема не е  тук при мен. не искам да обиждам но имам достатъчно опит с админи програмери и модератори  още от галактиката  за да се усъмня. извинявам се ако някой се обижда персонално, но аз именно заради безхаберието на "отговорните"  спрях да играя там

Неактивен Barbagalo

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 72
  • Karma: +4/-26
    • Профил
Re:Чакам по 15 минути зареждане..
« Отговор #26 -: Януари 13, 2010, 03:35:05 pm »
Готов съм, да, достатъчно грамотен съм, че да се оправя с напътствия, така че давай!

+ това на мен ми зарежда 1 от 100 пъти, далеч не е толкова лек проблемът, колкото при Скарлет.

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Чакам по 15 минути зареждане..
« Отговор #27 -: Януари 13, 2010, 07:03:10 pm »
При мен се получава значително забавяне в отварянето на страниците в имперски герой когато съм отворил vbox7 или youtube на  съседен таб на мозилата, просто е ужасно, затова не държа отворено нищо друго докато играя, хубаво е също да се играе и без пуснат торрент клиент

Неактивен uB4oOoo

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 154
  • Karma: +11/-43
    • Профил
Re:Чакам по 15 минути зареждане..
« Отговор #28 -: Януари 14, 2010, 10:39:21 am »
При мен от няколко дена вече тоя проблем го няма ...