Автор Тема: Новак в категория 4 търси съвети  (Прочетена 2345 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Aegir

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 127
  • Karma: +27/-75
    • Профил
Новак в категория 4 търси съвети
« -: Юли 10, 2010, 05:23:47 pm »
Преди малко влязох в категория 4 с герой Призрачен преследвач, професии броняджия и кожар. Добър занаятчия, имам намерения да го развивам занаятите и в 4та като досега.

Екипиран е много порядъчно, тимът му от наемници също е силен. Лека полека, разбира се, ще ги подменя с новите от четвърта.

Моля хората напред с материала за няколко съвета:

1) Кои приключения е най-добре да подхвана и къде да се бия, ако търся перли/скъпоценни перли?

2) С изпълнението на кои приключения най-бързо мога да стигна ниво 35?

3) Къде да се бия, ако търся висок дроп на рецепти?

4) Къде да се бия, за да имам добър добив на кожи?

5) Оправдана ли е инвестицията в това да екипирам наемниците си с легендарни/епични предмети...
... Или добре подбрани наемници/умения ще ми свършат достатъчно добра работа, ако имам намерение да се бия с финалните босове на приключенията преди да премина в категория 5.

Неактивен Menel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 239
  • Karma: +25/-32
    • Профил
Re:Новак в категория 4 търси съвети
« Отговор #1 -: Юли 10, 2010, 08:09:20 pm »
1. Приключенията ги минавай само ако можеш да ги минеш, в противен случай ги остави докато си сигурен че ще успееш да минеш дадената стъпка.
2. Тези в Сиимлия - ако си ловец може да биеш само в Змийския рай, когато го стигнеш а и много зелено дава.
3. Бандитите в Офалия, стига да се паднат. На мен не ми е паднала 1 жълта рецепта в бой докато бях 4к с 2та ми героя, а биех доста за дроп и зелено.
4. Навсякъде с животни - мечки, бикове и котки най-вече
5. Да винаги, но легенди ти стигат, епици е малко изхвърляне според мен в тези етапи на играта. Оръжията им обаче е задължително да са епични. Босовете може да ги биеш отрано.
Intelligence plus character - that is the goal of true education.

Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил
Re:Новак в категория 4 търси съвети
« Отговор #2 -: Юли 10, 2010, 08:22:04 pm »
Във Замръзналите хълмове във Фалар дропи що-годе добре-за 2 битки обсидиан и жълта рецепта за броня.Също и по 1-2 обсидиана на ден.и бая парички дават.от 3-4к до 10к. ;)надявам се да съм помогнал
zlatin98 свят 2

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:Новак в категория 4 търси съвети
« Отговор #3 -: Юли 12, 2010, 09:39:57 pm »
1)
за перли-падат доста перли в бариерата
при битки с пирати
също падат и при битки с крокодили и гущери

2)
еми провери си в дневника на задачите в кое приключение ще ти дава като награда най-много опит

3)
честно казано на мен рецепти в 4та са ми падали само при битки с бандити и мародери

4)
вече ти отговориха
4. Навсякъде с животни - мечки, бикове и котки най-вече
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен Aegir

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 127
  • Karma: +27/-75
    • Профил
Re:Новак в категория 4 търси съвети
« Отговор #4 -: Юли 18, 2010, 05:55:11 pm »
Във Замръзналите хълмове във Фалар дропи що-годе добре-за 2 битки обсидиан и жълта рецепта за броня.Също и по 1-2 обсидиана на ден.и бая парички дават.от 3-4к до 10к. ;)надявам се да съм помогнал

Мерси много, господ здраве да ти дава.

С обсидианите във Фалар вързах бюджета. Мисля, че някъде по 1 се пада средно на 10-15 битки. Рецепти легенди още не съм видял, та дори и редки, ама ще продължавам да ги млатя, все трябва да падне нещо.