Автор Тема: А копането?  (Прочетена 1585 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
А копането?
« -: Януари 18, 2010, 07:07:36 pm »
Как стои въпроса с копането (с ударение на първо о :) )?
Станах 10-то ниво бижутер-миньор. Какво трябва да направя за да започна да си копая руди? А ако съм ювелир, с необработени какмъни, само от дроп и аукцион ли мога да се сдобивам?
А ако сменя професията на майстор на борни, какъв трябва да съм за да ми пускат животните кожи?

10Х!

Неактивен t0n1ty

  • Джоунин
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +13/-65
    • Профил
Re:А копането?
« Отговор #1 -: Януари 18, 2010, 07:14:18 pm »
ако си кожар трябва да биеш животни и те пускат кожи, а кожите ги одираш безплатно тоест не изискват точки.

Неактивен jpr

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 58
  • Karma: +6/-3
    • Профил
Re:А копането?
« Отговор #2 -: Януари 18, 2010, 07:16:10 pm »
Как стои въпроса с копането (с ударение на първо о :) )?
Станах 10-то ниво бижутер-миньор. Какво трябва да направя за да започна да си копая руди? А ако съм ювелир, с необработени какмъни, само от дроп и аукцион ли мога да се сдобивам?
А ако сменя професията на майстор на борни, какъв трябва да съм за да ми пускат животните кожи?

10Х!

Едно по едно: Руда копаеш като отидеш в някоя бойна зона и вместо да се биеш, избираш таб Ресурси, цъкаш каквото искаш да копаея и почваш. За начало ти препоръчвам да избягваш опасните зони (тея в червено на картата), че там много бият. За камъните - да. И тази професия,  за която говориш, ти трябват обработени камъни. Ти неможеш да обработваш камъни (трябва да си ювелир за целта). Така че дропа отпада. Ако ти падне камък от там само на аукциона, иначе нямам какво да го правиш. За да ти падат кожи трябва да си кожар (подпрофесия е).

Ако искаш мнението ми. За мен най-добрата комбинация е майстор на брони и миньор. Ама това си е мое мнение.

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:А копането?
« Отговор #3 -: Януари 18, 2010, 07:36:19 pm »
Поизясни ми се. Явно не всички зони дават някакъв ресурс, а аз съм улучил точна такава.

Благодарско!

Неактивен jpr

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 58
  • Karma: +6/-3
    • Профил
Re:А копането?
« Отговор #4 -: Януари 18, 2010, 07:42:23 pm »
Поизясни ми се. Явно не всички зони дават някакъв ресурс, а аз съм улучил точна такава.

Благодарско!

Можеш да видиш какво можеш да копаеш във всяка зона като кликнеш върху нея и преди да си дал "Отиване в зона" има списък със възможните врагове там, както и ресурсите, които можеш да копаеш. Ако няма картинки на ресурси, значи, че нищо неможеш да копаеш там.

Неактивен t0n1ty

  • Джоунин
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +13/-65
    • Профил
Re:А копането?
« Отговор #5 -: Януари 18, 2010, 07:50:40 pm »
а и има трудност гледай да копаеш там където са със сигурност или най-вероятно  ;)