Автор Тема: Проблем с приключение  (Прочетена 2109 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
Проблем с приключение
« -: Януари 17, 2010, 11:30:47 am »
Вчера започнах  да правя Обикновенна кожена броня (изкаше ми 5 броя), пуснах 4 защото нчямах леки кожи за 5, днес сутринта ставам и пускам петата, отивам в таверната, а там мие сменена задачата на това:
Приключение 9

Да екипираме убийците

- Радвам се да Ви видя жив, приятелю. А и успяхте да скриете истинската си самоличност. Няма да Ви питам как. Дайте да видим какво ми носите.
Минават два часа, докато Вилхелм успява да се ориентира в купищата откраднати документи.
- Значи, се оказах прав. Архиепископът на Белия Клир е самият Тъмен Господар. Получил е голямата си сила чрез животински и човешки жертвоприношения и по този начин е успял хем да оплете вълците в паяжината си, хем да отрови умовете на свещениците. Изглежда, че самият мрак блика от това... създание. Дори не смея вече да го наричам човек. Трябва да го спрем, приятелю! Докато бяхте на мисията си, аз успях да се свържа с мои познати. Излгежда, че все още има хора, които искат да се борят със силите на злото. Някои от тях дори пожелаха да предложат услугите си и да убият Архиепископа. Ние ще им осигурим част от екипировката за предстоящата им мисия. Ето какво трябва да направим...

Задача: Изработи 5 Обикновени кожени ботуши .

Награда:
Злато : 2000 - 4000



Моля някой да го оправи, за тези леки кожи ми свалиха мояата на аукциона.

user: Kalin80
sviat: beta
   

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Проблем с приключение
« Отговор #1 -: Януари 17, 2010, 01:04:45 pm »
Има ли вероятност вчера да не си видял като хората и да си се заблудил , че трябва да изработваш брони ?

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Проблем с приключение
« Отговор #2 -: Януари 17, 2010, 02:24:47 pm »
Или друга вероятност- да си взел обикновена задача за пет кожени брони, а задачата от приключението да е за ботуши. Провери дали не ти е като текуща задача това с броните, поне от там да си прибереш награда. Ако не е- утре драсни един ред в темата и някой програмист ще те погледне предполагам.

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
Re:Проблем с приключение
« Отговор #3 -: Януари 17, 2010, 10:00:00 pm »
никаква такава вероятност няма, 3 пъти гледах защото нямах кожи и копувах зада ги направа
   

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
Re:Проблем с приключение
« Отговор #4 -: Януари 18, 2010, 01:27:40 pm »
някой от екипа ще направили нещо, или поне да каже аджеба дали ще направят нещо, за да знам дали да си играя или да ги чакам
   

Неактивен Jane_air

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 66
  • Karma: +36/-9
    • Профил
Re:Проблем с приключение
« Отговор #5 -: Януари 18, 2010, 01:48:36 pm »
Задачите в приключенията не са променяни по никакъв начин в последните 2 дена, тоест физически не е възможно да се промени задачата ви. Ако играете с повече от един герои, вероятно не сте прочели добре задачата. Ще трябва да я изпълните, както е указано и тогава да продължите.

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:Проблем с приключение
« Отговор #6 -: Януари 18, 2010, 01:51:31 pm »
Да не би в Таверната, а не в приключението да ти е искало да изработиш 5 броя обикновена кожена броня. Аз много често срещам в таверната такива задачи.
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
Re:Проблем с приключение
« Отговор #7 -: Януари 18, 2010, 02:56:04 pm »
не е , както и да е, явно ще трябва да загубя още кожи, това ми се случва за втори път, предният път беше с друг герой, поне вижте да го оправите, сигурен съм в това което твърдя  >:(
   

Неактивен Jane_air

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 66
  • Karma: +36/-9
    • Профил
Re:Проблем с приключение
« Отговор #8 -: Януари 18, 2010, 03:38:36 pm »
И ние сме сигурни, че няма как специално в последните 2 дена (в случая събота и неделя) да се самопроменил текста на задачата.  ??? Но пък имаш друг герой с подобна задача но за брони. Когато не си сигурен проверявай на английски какво ти иска за да си 100% сигурен, както и като влизаш от един в друг герой давай изход или ползвай различни браузъри.

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
Re:Проблем с приключение
« Отговор #9 -: Януари 18, 2010, 07:21:55 pm »
имам само 1 герой за брони и това е kalin80.

имам 3ма оръжейника, 1 Майстор на брони и 2ма Бижутера, нещо сте се объркал :)

   

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
Re:Проблем с приключение
« Отговор #10 -: Януари 18, 2010, 07:33:03 pm »
както и да е, вече метнах броните в магазина  *xxx*