Автор Тема: Ето и първият бъг  (Прочетена 1983 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

pithtath

  • Гост
Ето и първият бъг
« -: Януари 19, 2010, 03:58:36 pm »
1. Липсват направените заявки
2. Приема парите по заявката, след това изписва закупен брой по заявката еди колко си...обаче накрая в раницата няма нищооо.

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
проблем с диаманти
« Отговор #1 -: Януари 19, 2010, 04:06:08 pm »
Дадох заявка за копуване на 5 диаманта на цена 2300 злато, златото ми беше дръпнато , но в моите оферти казва че нямам никакви оферти

user:kiko_80
свят: бета
   

pithtath

  • Гост
Re:проблем с диаманти
« Отговор #2 -: Януари 19, 2010, 04:08:01 pm »
Дадох заявка за копуване на 5 диаманта на цена 2300 злато, златото ми беше дръпнато , но в моите оферти казва че нямам никакви оферти

user:kiko_80
свят: бета

Вече съм отворил тема, моля пиши там...не е проблемът само в неизписването на заявката, ами и в това, че като закупиш по нея не винаги ти дава закупеното, а пари не връща.

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
Re:проблем с диаманти
« Отговор #3 -: Януари 19, 2010, 04:10:27 pm »
е да де, но ми показва все едно не съм направил а златото го дръпна
   

pithtath

  • Гост
Re:проблем с диаманти
« Отговор #4 -: Януари 19, 2010, 04:13:19 pm »
е да де, но ми показва все едно не съм направил а златото го дръпна

Именно, офертата я има, но не виждаш. Дано като закупиш (и ако) диамантите да ти ги даде. Аз направих заявка за 50 топаза и ми изписа 3 по 4, ама топази не получих в инвентара :(. Лошото е, че имам и други заявки...

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Ето и първият бъг
« Отговор #5 -: Януари 19, 2010, 04:57:31 pm »
Аз пък забелязах, че в битките с визуализацията не показва използването на духа.. чак в следващата битка се забелязва колко дух има останал.
В смисъл при използването на дух за умения духа визуално не мърда изобщо.. ако може да се погледне.
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Ето и първият бъг
« Отговор #6 -: Януари 19, 2010, 05:12:35 pm »
Благодаря за докладването. Наистина имаше проблеми понякога с купуването при дадена заявка какво и с визуализирането на текущите заявки. Вече всичко е наред.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:Ето и първият бъг
« Отговор #7 -: Януари 19, 2010, 05:26:12 pm »
Ъъъъ защо няма скъпоценна перла в аукциона? дА несте я пропуснали?

По-добре ги подредете по азбучен ред.Много по лесно ще е!

Какво ще рече "нанася Критичен удар хх%"? Да няма някаква промяна при критичния?
« Последна редакция: Януари 19, 2010, 05:30:49 pm от Dabadas »

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Ето и първият бъг
« Отговор #8 -: Януари 19, 2010, 05:31:25 pm »
В този дропдаун на пазара на Ресурси присъстват само такива за които има оферти в момента. Там не са всички видове които съществуват. А над по-добра филтрация се работи в момента и скоро ще я имате.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:Ето и първият бъг
« Отговор #9 -: Януари 19, 2010, 05:32:48 pm »
В този дропдаун на пазара на Ресурси присъстват само такива за които има оферти в момента. Там не са всички видове които съществуват. А над по-добра филтрация се работи в момента и скоро ще я имате.

Благодаря много.Според мен лично така пазара е много по добре от преди! И още 1 впърос пише го в горния пост ? (up)

pithtath

  • Гост
Re:Ето и първият бъг
« Отговор #10 -: Януари 19, 2010, 07:18:09 pm »
Благодаря за докладването. Наистина имаше проблеми понякога с купуването при дадена заявка какво и с визуализирането на текущите заявки. Вече всичко е наред.

Не е наред, току-що закупих 47 желязна руда->0 в инвентара. Досега съм над 100к назад поради подобни причини.

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Ето и първият бъг
« Отговор #11 -: Януари 19, 2010, 11:36:47 pm »
Аз пък забелязах, че в битките с визуализацията не показва използването на духа.. чак в следващата битка се забелязва колко дух има останал.
В смисъл при използването на дух за умения духа визуално не мърда изобщо.. ако може да се погледне.



Някой ако може да каже какво значи NaN ???
И програмистите да погледнат това с духа.. 75 дух след битката според лупичката, а всъщност е 34..
Забелязах и че след пускане на повторно преглежнане на битката след рунд 3 започва да пише само рунд 1.. и така до края на битката

Всъщност това се получава при натискане на "към края" и не зависимо дали е след първо преглеждане или още на първото преглеждане.
« Последна редакция: Януари 19, 2010, 11:45:38 pm от DraganoW »
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.