Автор Тема: Важен въпрос..  (Прочетена 1359 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен OldDeath

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 145
  • Karma: +8/-3
    • Профил
Важен въпрос..
« -: Юни 01, 2009, 01:23:06 pm »
Някаде четох, че максималния шанс за критичен удър е 50%, което обезмисля магиите на призрачния преследваш , защото той само от магии може да качи 76 % шанс ( като не включваме ловкостта която също му качва ) . И въпроса ми е наистина ли сте измислили всичко по магиите на героите, защото аз не мисля така.. при положение че не трябва да качваме всички магии за шанса за критикъл съм сигорен , че точките ще са в повече..
И да направя едно предложение: Предлагам на някой от магиите да се смени приложението и вместо да качват шанса за критикъл да качват демиджа при критикъл ..
Може и да греша в това си мнение затова ще оставя вие да кажете дали съм прав или не ..

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Важен въпрос..
« Отговор #1 -: Юни 01, 2009, 01:37:22 pm »
Някаде четох, че максималния шанс за критичен удър е 50%, което обезмисля магиите на призрачния преследваш , защото той само от магии може да качи 76 % шанс ( като не включваме ловкостта която също му качва ) . И въпроса ми е наистина ли сте измислили всичко по магиите на героите, защото аз не мисля така.. при положение че не трябва да качваме всички магии за шанса за критикъл съм сигорен , че точките ще са в повече..
И да направя едно предложение: Предлагам на някой от магиите да се смени приложението и вместо да качват шанса за критикъл да качват демиджа при критикъл ..
Може и да греша в това си мнение затова ще оставя вие да кажете дали съм прав или не ..

За момента си прав че ако вдигнеш точки прекалено много на точност, то от магиите няма нужда за вдигат шанса за критически удар. За това обаче може и играча да помисли и да балансира героя си :) Може да вложи точки в друг атрибут който ще бъде по-полезен.

Иначе в следващите нива, магиите ще бъдат полезни дори при шанс за критически 50%, защото ще има противници които намаляват шанса за критически удар ;)

Rayh

  • Гост
Re:Важен въпрос..
« Отговор #2 -: Юни 01, 2009, 03:48:41 pm »
те не са лоши магиките :D ама само до 2 дава да дигнеш на 3 ниво  :'(и много дух лапат  :o :o

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Важен въпрос..
« Отговор #3 -: Юни 01, 2009, 10:36:52 pm »
те не са лоши магиките :D ама само до 2 дава да дигнеш на 3 ниво  :'(и много дух лапат  :o :o

За това си има отварки за дух ;)  И за интелект :)