Автор Тема: За нетърпеливите  (Прочетена 2998 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен klatineze

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 39
  • Karma: +12/-22
  • Направи каквото трябва,да става каквото ще!
    • Профил
За нетърпеливите
« -: Януари 31, 2010, 05:46:04 am »
Нека доближим играта до реалността!
А именно какво имам предвид:нека за хората които искат и могат да си го позволят(премиуми хай-вероятно),да се измисли вариант за допълнително закупуване на точки за действие. Както в реалният свят, има хора които да могат да си позволят всичко,така и тук да има вариант(опция),да се закупуват повече точки за действие.
Ще ми се,да има мнения,само от хора които са финансово стъбилни и могат да си го позволят,както и от някой от админите. Много държа ,да чуя и мнението на ОТОН,който поне в моето съзнание е,човек доста на ясно с нещата и възможността те да се случат.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:За нетърпеливите
« Отговор #1 -: Януари 31, 2010, 08:31:02 am »
Точки за действие, закупени днес -  24 / 24
Можете да закупите отново точки за действие -  2010-02-01
 
 
Покупка на 12 точки за действие срещу 10 диаманта       
Покупка на 24 точки за действие срещу 20 диаманта

ти мислиш ли че ако купя още 20 пъти е нормално, я се стегни малко и помисли че не ми се обяснява цял живот на хора които не носят на алкохол.

Неактивен muratito

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 309
  • Karma: +25/-58
    • Профил
Re:За нетърпеливите
« Отговор #2 -: Януари 31, 2010, 12:40:28 pm »
да и някой който във реалният живот се чуди какво да си прави парите да направи батман и другите,който си копуват колкото  могат да го .........
има си достатъчно опции за копуване на ходове,както каза колега  ;)
дайте вотче PLS
http://muratito.mondozoo.com

Неактивен klatineze

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 39
  • Karma: +12/-22
  • Направи каквото трябва,да става каквото ще!
    • Профил
Re:За нетърпеливите
« Отговор #3 -: Януари 31, 2010, 12:57:59 pm »
Точки за действие, закупени днес -  24 / 24
Можете да закупите отново точки за действие -  2010-02-01
 
 
Покупка на 12 точки за действие срещу 10 диаманта       
Покупка на 24 точки за действие срещу 20 диаманта

ти мислиш ли че ако купя още 20 пъти е нормално, я се стегни малко и помисли че не ми се обяснява цял живот на хора които не носят на алкохол.
Обяснителният трезвеник,ти на кой от посочените критерии отговаряш? Не ми преписвай неща от играта и да ми спамиш в темата,с някакво самочуствие на всезнайко! Ако имаш мнение го изрази,а не да ми обясняваш кой на какво носи ;) !

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:За нетърпеливите
« Отговор #4 -: Януари 31, 2010, 01:55:45 pm »
първо порастни  :D

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:За нетърпеливите
« Отговор #5 -: Януари 31, 2010, 02:00:11 pm »
ти па и тема ли имаш, да не се мислиш за велик автор ?
п.п. реалният живот не е справедлив колкото баланса в играта, в някои случаи(може би сходни) зависи от мама и тате, пуснаха ли ти СМСчета, или сам си ги заработи ?  :P

Неактивен klatineze

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 39
  • Karma: +12/-22
  • Направи каквото трябва,да става каквото ще!
    • Профил
Re:За нетърпеливите
« Отговор #6 -: Януари 31, 2010, 03:09:16 pm »
ти па и тема ли имаш, да не се мислиш за велик автор ?
п.п. реалният живот не е справедлив колкото баланса в играта, в някои случаи(може би сходни) зависи от мама и тате, пуснаха ли ти СМСчета, или сам си ги заработи ?  :P
Явно,световната криза те е засегнала доста финансово,а и си нямал щастливо детство! Не е тук мястото,да си избиваш комплексите ;). А за възрастта,то си личи кой на колко е *hihi*

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:За нетърпеливите
« Отговор #7 -: Януари 31, 2010, 03:26:40 pm »
не ставай по-смешен от колкото си онлайн геройче, малка душицо с малко проблемчета :P

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:За нетърпеливите
« Отговор #8 -: Януари 31, 2010, 03:28:21 pm »
Какво си личи ве сополанко ? Някой интересува ли го че си фраш с пари и можеш да си позлволиш да си купиш 4к диаманти без проблем? Първото по интересно е че никой няма да удобри тази препоръка, убеден съм 110% в това.Второто е че ми е много по интересно да се бъхтя като луд и да си развивам стратегия за игра с която от въвеждането на опцията за закупуване на диаманти с злато несъм дал 1 лев за тази игра.Всеки ден мога да си позволя да си купя допълнителни ходове, но защо са ми като 24-те хода са абсолютно достатъчни за тази игра.Просто поредното комплексарче което е назад с играта и иска да навакса и после да се чуства силен и да разправя как е стигнал 40 ниво за 1 месеца като е дало 200 лева за това.Моля някой да прекрати тази тема.Единствената причина поради която някой може да се съгласи да се направи такава опция, то това е ПАРИ, ПАРИ и пак ПАРИ!

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:За нетърпеливите
« Отговор #9 -: Януари 31, 2010, 03:34:43 pm »
Какво си личи ве сополанко ? Някой интересува ли го че си фраш с пари и можеш да си позлволиш да си купиш 4к диаманти без проблем? Първото по интересно е че никой няма да удобри тази препоръка, убеден съм 110% в това.Второто е че ми е много по интересно да се бъхтя като луд и да си развивам стратегия за игра с която от въвеждането на опцията за закупуване на диаманти с злато несъм дал 1 лев за тази игра.Всеки ден мога да си позволя да си купя допълнителни ходове, но защо са ми като 24-те хода са абсолютно достатъчни за тази игра.Просто поредното комплексарче което е назад с играта и иска да навакса и после да се чуства силен и да разправя как е стигнал 40 ниво за 1 месеца като е дало 200 лева за това.Моля някой да прекрати тази тема.Единствената причина поради която някой може да се съгласи да се направи такава опция, то това е ПАРИ, ПАРИ и пак ПАРИ!

+k

Неактивен torkvemada

  • Jester
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +57/-73
    • Профил
Re:За нетърпеливите
« Отговор #10 -: Януари 31, 2010, 03:38:18 pm »
Би било абсурдно с пари да можеш да си купиш повече ходове, отколкото получаваш според механиката играта... В момента на ден получаваш 24 хода и можеш да купиш още 24. Според мен това е оптималното решение. Още повече, че има немалко хора, които от 12 хода изкарват пари, с които да си купят повече от 10 диаманта. Ако предложението ти се реализира, за има-няма 2 дни пазарът на диаманти или ще е празен, или цените ще се вдигнат с 200-300%. Това ще смаже възможността хората, които не наливат реални пари, да играят със същите темпове, както досега, като в крайна сметка ще останат 20 човека, които могат да си позволят да дават по 100 евра за 4к диаманти. Та ето защо предложението ти не е добро.
Емпатия? Алтруизъм? И аз обичам научна фантастика.

Неактивен klatineze

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 39
  • Karma: +12/-22
  • Направи каквото трябва,да става каквото ще!
    • Профил
Re:За нетърпеливите
« Отговор #11 -: Януари 31, 2010, 03:59:23 pm »
Би било абсурдно с пари да можеш да си купиш повече ходове, отколкото получаваш според механиката играта... В момента на ден получаваш 24 хода и можеш да купиш още 24. Според мен това е оптималното решение. Още повече, че има немалко хора, които от 12 хода изкарват пари, с които да си купят повече от 10 диаманта. Ако предложението ти се реализира, за има-няма 2 дни пазарът на диаманти или ще е празен, или цените ще се вдигнат с 200-300%. Това ще смаже възможността хората, които не наливат реални пари, да играят със същите темпове, както досега, като в крайна сметка ще останат 20 човека, които могат да си позволят да дават по 100 евра за 4к диаманти. Та ето защо предложението ти не е добро.
Най-после едно доста добро и обосновано мнение,от човек който е наясно с играта,с което смятам,че темата е изчерпана. Благодаря на Torkvemada за това!