Автор Тема: Добра идея-пазар  (Прочетена 8978 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Добра идея-пазар
« Отговор #45 -: Януари 19, 2010, 01:16:16 am »
Продажбата на итеми и материали за диаманти на пазара е само мираж
Практически това не е изгодно за тия които имат за цел по голям брой смс-и и повече парички. Върне ли се тоя пазар кой ще тръгне да продава за злато да не е луд , само за диаманти така ще може да си позволява повече платени екстри в играта и проходите от
смс-и ще ще спаднат дръстично а това не им е по вкуса нали се сещате

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Добра идея-пазар
« Отговор #46 -: Януари 19, 2010, 10:52:00 am »
А нали като използваш диамантите за платени екстри те излизат от обръщение и за да има с какво да купуваш, продаваш или активираш екстра трябва да получиш диаманти чрез смс.  :D

pithtath

  • Гост
Re:Добра идея-пазар
« Отговор #47 -: Януари 19, 2010, 10:59:58 am »
Цялата работа беше, че хората така и не можаха да се нагодят към големите числа - кво са 50 диаманта - некви 2 цифрички...обаче като види човек на пазара 1 000 000 йени и изтръпва :)...затова едно време се продаваше така добре в диаманти...

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Добра идея-пазар
« Отговор #48 -: Януари 19, 2010, 12:25:07 pm »
Цялата работа беше, че хората така и не можаха да се нагодят към големите числа - кво са 50 диаманта - некви 2 цифрички...обаче като види човек на пазара 1 000 000 йени и изтръпва :)...затова едно време се продаваше така добре в диаманти...

To там е работата че с с 50 диаманта никой няма да се задоволи .
Ще се почнат пак един позабравени оферти като епичните защитници на Митака за по 500 диаманта  :D

Неактивен dr8k

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +36/-79
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Добра идея-пазар
« Отговор #49 -: Януари 19, 2010, 12:28:07 pm »
ако ще е така , купувам 30 рубина един смс от 30 опита 4 лесно излизат

Неактивен ops5

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 18
  • Karma: +5/-3
    • Профил
Re:Добра идея-пазар
« Отговор #50 -: Януари 30, 2010, 05:32:57 pm »
Хм, няма да влизам в дебрите на макро- и микроикономиката, но цената на диамантите наистина си я определяме ние играчите. Нали това му е сладкото на тази игра, за разлика от много други в уебпространството. Някой може и 50к злато да поиска за 1 диамант. Ако някой му ги даде, ще се намерят и други да искат толкова пари. Ако обаче така му стои диаманта, ще свали от цената. В момента стоят доста време на едно ниво диамантите. Явно засега това е цената 22 000 - 23000. Ама всички стоки на тоя свят цените им се променят - я надолу, я нагоре. В каквато и посока да тръгне цената, съм сигурен, че пак ще има недоволни. Същото е и с цената на ресурсите. Исках нещо по-кратко да напиша, а то какво стана  :). Да обобщя - на мен така ми е добре, така ми харесва играта. Смятам, че така е и правилно.

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:Добра идея-пазар
« Отговор #51 -: Януари 30, 2010, 06:15:00 pm »
За идеяа евтини диаманти съм съгласен
За връщане на стария пазар не,азнапример нямам диаманти как ще пазарувам?
Boku wa nihongo ga daisuki.