Автор Тема: Как мога да покажа само тази чaст от картината,която ме интересува?  (Прочетена 1538 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Искам да попитам как мога да покажа само тази част от няква картина,която ме интересува? Например искам да покажа една рецепта какво дава и какви ресурси иска... но не знам как..

Неактивен torkvemada

  • Jester
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +57/-73
    • Профил
В paint изрязваш тази част от изображението, което ти трябва, копираш го и го пействаш в нов файл на пейнт.
Емпатия? Алтруизъм? И аз обичам научна фантастика.

Неактивен shootercheto

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +12/-21
    • Профил
    • Ел. поща
Искам да попитам как мога да покажа само тази част от няква картина,която ме интересува? Например искам да покажа една рецепта какво дава и какви ресурси иска... но не знам как..
След като дадеш Print Screen на клавиатурата отиваш в Paint и там поставяш целия ти екран после отстрани има бутончета с които да обработваш снимката и има такова и за рязане. След като изрежеш желаната част отваряш нов паинт и поставяш там изрязаната част даваш сейв и си готов да качваш снимката във форума.  ;)

Неактивен infinityyy

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 503
  • Karma: +56/-75
    • Профил
става и със тази програма "ACDSee 10 Photo Manager". Поне аз с нея си изрязвам снимки,картинки и т.н :)

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Абе какво затруднявате хората ве... Всеки windows си има програма която е перфектната за изрязване и се казва Microsoft Office Picture Manager.Елементарно е!

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Абе какво затруднявате хората ве... Всеки windows си има програма която е перфектната за изрязване и се казва Microsoft Office Picture Manager.Елементарно е!
Не го твърдя със сигурност, но тази програмка не е ли част от Офис пакета на Майкрософт, а не част от Windows? В този случай не е задължително да я има на компютъра, дори и да си имаме Word  и Excel...
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Не го твърдя със сигурност, но тази програмка не е ли част от Офис пакета на Майкрософт, а не част от Windows? В този случай не е задължително да я има на компютъра, дори и да си имаме Word  и Excel...

Аз лично я имам въпреки че нямам офис пакет на моя компютър.Може и да има нещо общо с офиса незнам.