Автор Тема: Ордените  (Прочетена 1416 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Ордените
« -: Февруари 09, 2010, 12:08:04 pm »
Помислете ...(ако ви се мисли де)  :D При активиране на всичките ордени да се появява нов бонус орден с нещо готино и полезно.Примерно ,може да е +1,2,3 на атрибутните точки или нещо друго.Може да е безплатен или да е на 1/2 цена от другите.Това вече е въпрос икономическо решение.Мисля си , че така ще накарате доста такива като мен да си активират всичките ордени.Аз играя с 3 , но ако има бонус , защо да не си активирам и последния? . Това е от мен , дано съм бил полезен :)

Неактивен moni40401

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 30
  • Karma: +6/-9
  • Без градос няма радост (BECK'S)
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Ордените
« Отговор #1 -: Февруари 09, 2010, 12:53:38 pm »
Ба пич от де ги вадиш тея диаманти :?

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:Ордените
« Отговор #2 -: Февруари 09, 2010, 02:59:02 pm »
Ба пич от де ги вадиш тея диаманти :?


С мислене.Незнам дали екипа съзнава, но в момента добрите играчи играеме без пари :D

Неактивен torkvemada

  • Jester
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +57/-73
    • Профил
Re:Ордените
« Отговор #3 -: Февруари 09, 2010, 03:41:28 pm »
Вероятно го осъзнава, но точно в това е гениалността на системата - симбиозата между скръндзавите герои високо ниво и разсипните нови играчи, които дават реални пари, за да напреднат по-бързо. По едно време бях изчислил, че след като съм платил премиум за 8 месеца, играя с 3 ордена и купувам ходове всеки ден, разходът ми в диаманти е приблизително 26.5 дневно. Които идват от любезните продавачи на аукциона :) Иначе по темата - аз не бих отказал един орден на пълководеца - надниците и съживяването на наемниците да са наполовина.
Емпатия? Алтруизъм? И аз обичам научна фантастика.