Автор Тема: Предложение  (Прочетена 1731 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Hikarizu

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 70
  • Karma: +3/-14
    • Профил
    • Ел. поща
Предложение
« -: Юни 02, 2009, 07:24:39 am »
Няма ли да е по-добре прозореца който се появява като цъкнеш някоя зона да се появява малко по-нагоре на екрана. Понеже за n-ти път цъкам да събирам ресурси и после цъкам на "Битка" вместо на "Добив на ресурси", понеже бутона "Добив на ресурси" ми е извън екрана.(Земята на Харода/Чудните пещери)

Неактивен fobos

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 510
  • Karma: +69/-85
    • Профил
Re:Предложение
« Отговор #1 -: Юни 02, 2009, 10:13:42 am »
Или пък бутона да ти следи мишката  ;D
Повечето проблеми в нета са от човешка грешка! Гледай внимателно и ще спечелиш обезателно!

 :P
Всеки кликнал на "-" да бъде прокълнат за вечни имперски времена.

Неактивен Hikarizu

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 70
  • Karma: +3/-14
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Предложение
« Отговор #2 -: Юни 03, 2009, 11:15:16 am »
Да знаме че грешката е моя. Ама нали за това е този форум за да се доизглажда играта. Най-вероятно има поне още 10 идиота (като мене ;D) дето са правили същата грешка.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Предложение
« Отговор #3 -: Юни 03, 2009, 11:39:16 am »
Да знаме че грешката е моя. Ама нали за това е този форум за да се доизглажда играта. Най-вероятно има поне още 10 идиота (като мене ;D) дето са правили същата грешка.

Играта е полезна за изостряне на вниманието ! Ако знаеш че аз половинатаот времето кликвам на зелената стрелка и отпрашвам към някоя грешна провинция, да не говорим колко пъти ходя да се бия вместо за ресурси, че някога и за грешен ресурс и грешен провитник да бия. Абе така е, не може човек да се лакира и да щрака  ;D

Аз горещо препоръчвам програмистите да измислят начин да задействам героя си чрез гласови команди !

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Предложение
« Отговор #4 -: Юни 03, 2009, 05:46:34 pm »
Аз пък много се дразня че всеки път трябва да избирам в бойната позиция, следкато тя ми е само една, а именно атакуваща... Не разбирам защо по default трябва да бъде "Отиди на мисия без използване на бойна позиция". Смятам че трябва да има възможност да си сменяш подразбиращата се бойна позиция! Примерно една отметка отстрани, че искаш да ти е еди каква си всеки следващ път докато не решиш да я смениш, макар че 99% от играчите едва ли имат повече от една бойна позиция, поне от бойците, не знам за другите, те някой май и нямат избор въобще :) И всъщност кой би се бил без бойна позиция, когато има такава... Ако горепосоченото решение е по трудно за изпълнение, просто може да се смени по подразбиране да е първата активна позиция, когато няма такава пак ще е нищо като сега и готово.

Не допускам такива грешки, но ме дразни и мен че не е в екрана! Но да го качат нагоре няма накъде, защото някой са с още по малки екрани. По-скоро решението е добавката за добив на ресурси, да не излиза от долу, а да я сместят от дясно, така прозореца ще заема целия екран, но поне няма да излиза от него :)