Автор Тема: промяна на начина за съобщаване за нападение  (Прочетена 1062 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Моля да бъде обърнато внимание на това как играчите се известяват при нападение чрез предизвикателство, а и при нападаение в опасна провинция.

Не за първи път ми се случва следното:
появява се прозорец в ляво абсолютно внезапно както си цъкам и ако не правя нищо добре, но два пъти ми се случва да се появи точно в момент малко преди да съм натиснал 'карта' или 'герой'. при което, всичко става много бързо и натискането на 'карта' или където и да другаде прави така че съобщението в ляво да се скрие и да няма никакъв начин да го видиш

има случаи в които просто се появява, премигва и изчезва и аз не мога да видя кой ме е атакувал.
предложението ми е , да се промени начина на получаване на това съобщение и то да излиза както другите червени и зелени писамца и да стои в кутията със съобщения, докато собственоръчно не бъде изтрито след като бъде прочетено
Знам дори че имахте намерение да правите архив на последните 5 битки на героя , не беше указано за кои точно битки става въпрос, дали от предизвикателство или битки срещу зверове/хуманоиди

Кажете с две три думи може ли да се разчита на някаква промяна в тази насока, дали се работи по въпроса и дали имате идея как точно да бъде, благодаря

Бях повдигнал въпроса в една тема, темата беше заключена без да е оставен какъвто и да е коментар