Автор Тема: Колко, човека успяха да си нахраня героя ?  (Прочетена 10115 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Rayh

  • Гост
Re:Колко, човека успяха да си нахраня героя ?
« Отговор #30 -: Април 28, 2009, 10:29:11 pm »
може и на ръката  ;D ;D ;D ;D

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Колко, човека успяха да си нахраня героя ?
« Отговор #31 -: Юни 05, 2009, 02:09:05 am »
Е с първото хранене нямах проблем, отне ми 2-3 секунди което е техническото време което е необходимо за да го нахраниш, плюс няколко милисекунди за досещането :)

Но нещо после не мога да го изхранвам. Обикновенно парите не стигат, но дори да стигнат, то храната по магазините свършва преди точките ми за дйествие, става дума без да ме убиват... А разбира се в аукциона цените са крайно нереални :)

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Колко, човека успяха да си нахраня героя ?
« Отговор #32 -: Юни 07, 2009, 11:11:40 am »
Това е друга интересна част на играта- да се намери максималния опит спрямо възможностите на героя. Т.е примерно си възстановявате пълното здраве за три часа (долу-горе осреднена стойност- принципно са десет, но със всичката храна, която може да се купи "ускорявате" процеса) и имате 24 точки за действие. Кое сега е по-добре- да идете срещу едни от най-силните противници, да вземете 600 опит и после да чакате два часа и половина, да се довъзстанови здравето ИЛИ да овършеете три пъти някой по-слаб враг, даващ по 400 опит, но да чакате само по час за възстановяване. Принципно уж първото- по-малко точки за действие, но повече опит. Но нали максимумът точки за действие е ограничен (т.е няма смисъл да си ги пазите докато не ги преполовите).
Ама тези разсъждения са с оглед максимален опит за краен брой ходове (и живот). Ако сте близко до качване на ниво, гоните някаква задача, искате максимум пари или имате друга цел, тогава има още "променливи". Да не забравяме и че битките съвсем не са единственото нещо, за което можете да ползвате своите ходове.