Автор Тема: Пътуване през много провинции  (Прочетена 2172 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен jpr

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 58
  • Karma: +6/-3
    • Профил
Пътуване през много провинции
« -: Януари 17, 2010, 05:22:56 pm »
Във Ветровитите краища съм и искам да отида до Пустите скали. За да го направя трябва да мина през Града на императорите и Сонория. Значи трябва да изчакам да отида до първия град, да кликна на Сонория и после пак на Пустите скали.
Не става ли просто, както съм си в Краищата да кликна върху Пустите скали на картата и да тръгна направо натам. Системата да си сметне колко време ми трябва, за да отида (общо час в този случай) и толкова да ми е времето за път. Никой нищо не губи, само ще се улеснят играчите.

Неактивен White_Fang

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 207
  • Karma: +44/-69
  • Когато съдбата е против теб,толкова по зле за нея!
    • Профил
Re:Пътуване през много провинции
« Отговор #1 -: Януари 17, 2010, 05:35:57 pm »
и на мен това не ми харесва, обаче са го обсъждали и няма да стане  . кофти ама кво да се прави  ;)
око за две, зъб за чене

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Пътуване през много провинции
« Отговор #2 -: Януари 17, 2010, 08:03:28 pm »
Предлагано е десетки пъти, отговорът винаги е един и същ "Пусни СМС, напълни ни гушите и пускай Ордена на Пътешественика" *hihi*

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Пътуване през много провинции
« Отговор #3 -: Януари 17, 2010, 08:04:52 pm »
Мисля че има и друг начин, но жертваш поне едно умение ...

Ако си ловец с премиум, скаут на макс и ботуши с поне 40% пътуваш почти моментално .... (още не съм сигурен дали е така но ...)

Неактивен Jane_air

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 66
  • Karma: +36/-9
    • Профил
Re:Пътуване през много провинции
« Отговор #4 -: Януари 18, 2010, 02:12:16 pm »
Предложението е разглеждано и е взето решение за момента да няма такава фунционалност.
Играта се развива в свят различен от съвременния и се казва Империален герой, а не стелт-изтребител герой.
Напомням, че в доста онлайн игри пътуването отнема от няколко часа, ден до няколко дена!

Bullterrier, сарказма Ви е абсолютно излишен. Получавате първо предупреждение за наказание. Нека се уважаваме взаимно!

Неактивен jpr

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 58
  • Karma: +6/-3
    • Профил
Re:Пътуване през много провинции
« Отговор #5 -: Януари 18, 2010, 02:27:42 pm »
Предложението е разглеждано и е взето решение за момента да няма такава фунционалност.
Играта се развива в свят различен от съвременния и се казва Империален герой, а не стелт-изтребител герой.
Напомням, че в доста онлайн игри пътуването отнема от няколко часа, ден до няколко дена!

Bullterrier, сарказма Ви е абсолютно излишен. Получавате първо предупреждение за наказание. Нека се уважаваме взаимно!

Да уточня. Аз нямам нищо против продължителността на пътуването между провинциите. Предложението ми беше, когато се налага да се пътува през провицния, а не до съседната, да има опция да се избира директно тази (далечната) провинция. Времето за пътуване да се изчислява като пътуване до две провинции, т.е. 40 мин (в този случай, който описвам. ако трябва да се пътува до по-далечна провинция - времето се утроява, учетворява и т.н.). Целта е да се спести влизането в играта след 20 мин само и само да се кликне следващата провинция.

Sorry, за коментара, обаче ми се струва, че Джейн не ме е разбрала правилно. Ако не е така, моля да бъда извинен.

Неактивен Jane_air

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 66
  • Karma: +36/-9
    • Профил
Re:Пътуване през много провинции
« Отговор #6 -: Януари 18, 2010, 03:44:53 pm »
Да, наистина сега се разбра доста по-добре. Тази опция се разглежда като възможна в бъдеще. Ще бъде анонсирано, ако и когато се качи.

Неактивен jpr

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 58
  • Karma: +6/-3
    • Профил
Re:Пътуване през много провинции
« Отговор #7 -: Януари 18, 2010, 03:53:59 pm »
Да, наистина сега се разбра доста по-добре. Тази опция се разглежда като възможна в бъдеще. Ще бъде анонсирано, ако и когато се качи.

Чудесно.

Тогава сигурно ще ви е полезно да знаете, защо го предложих това. Случва се, и то доста често, да се пътува на по-големи разстояния. Пуснам си героя на път, затварям браузъра с идеята да се върна след 20 мин и да го пусна към другата провинция. Обаче след 20 мин немога да вляза, работа какво да се прави. И когато пак вляза героя ми стои на място, където въобще не ми трябва да е. И за да го преместя до желаната провинция губя още 20 мин. И ако пак немога да вляза...вече дори забравям защо съм го пратил натам  :D. И това вече си е дразнещо. Ясно ми е, че проблема си е изцяло в мен, но ако имам възможност да го избегна, с радост ще го правя.

Неактивен jpr

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 58
  • Karma: +6/-3
    • Профил
Re:Пътуване през много провинции
« Отговор #8 -: Март 13, 2010, 07:41:51 pm »
Браво на  екипа. Сега е наистина много по лесно.  *locker*