Автор Тема: Загуба на занаятчийски точки !?  (Прочетена 1610 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен pietro_bg

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +9/-19
    • Профил
Загуба на занаятчийски точки !?
« -: Юни 06, 2009, 01:46:02 pm »
Ако съм придобил 2-ра категория занаят и ако имам рецепта за предмет 2-ра категория - мога да го направя...Имам сега примерно 104 точки...(тоест налични 100 точки и "звездичка" за да може да изработя предмет 2-ра категория, плюс 4 точки за следващата категория) и ако сега си сменя професията - кое ще загубя?

- Придобита вече "Изработка на "Втора" категория предмет" губи ли се?

Не би трябвало нещо придобито да изчезва!

Така както ако имам 200 битки примерно с  един вид оръжие - и имам 2 "звездички" за него(тоест бонус от 4 процента при битки със същия този вид оръжие) - ако сменя оръжието си - този вече придобит бонус НЕ ГО ГУБЯ!!! ...

Сменям оръжието, натрупвам и друг вид бонус с друго оръжие и ако после пак се върна на първото - пак си ползвам вече придобития бонус...

Та на същия принцип - дали не се губят само натрупаните до момента 4 точки към следващото право:"Изработка на  "Трета" категория предмет"?

Предвидено ли е да може да се придобиват всички категории във всички професии и впоследствие - само - пътуваш за да смениш - сменяш - правиш си нещо - пак пътуваш - пак сменяш - правиш си друго - и така нататък...??

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Загуба на занаятчийски точки !?
« Отговор #1 -: Юни 06, 2009, 01:51:35 pm »
ако искаш придобитите точки да важат за други професии не мисля че ще стане - пробвай да вдигнеш категория с ювелирство   ;D  , по тая логика ще искаш и рецептите които си научил вече да не се губят  :D

Неактивен pietro_bg

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +9/-19
    • Профил
Re:Загуба на занаятчийски точки !?
« Отговор #2 -: Юни 06, 2009, 01:58:55 pm »
Не предлагам "придобитите точки да важат за други професии"... Явно не си разбрал...

Почвам примерно "Дърводелец"... Придобивам си право да изработвам 2-ра категория предмети...(първата категория си ми е подарена) ...
Сменям си професията... Натрупвам си 100 точки и във втората професия... Придобивам си право и там да произвеждам 2-ра категория предмети....
Сменям... Придобивам и за третата професия....

И после - какъвто ресурс ми требва - сменям за съответния вид ресурс професията - отивам - събирам си го - обработвам си го - натрупвам си го....

За изработката на предмет - трябва ми кожена броня - отивам, ставам Майстор на брони кожар - правя си я... Трябва ми меч - отивам - сменям се на Оръжейник миньор примерно... Правя си оръжието... и така...

Неактивен iceTo0o

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 220
  • Karma: +9/-94
  • БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!
    • Профил
Re:Загуба на занаятчийски точки !?
« Отговор #3 -: Юни 06, 2009, 02:03:09 pm »
е то така е много тъпо аз ще стана 5 категория ще си направя от всичко по малко и ще си направя супер яките предмети и няма да ползвам занаятчийството повече
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!

Неактивен pietro_bg

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +9/-19
    • Профил
Re:Загуба на занаятчийски точки !?
« Отговор #4 -: Юни 06, 2009, 02:07:08 pm »
Я помисли КОЛКО ЛЕСНО ЩЕ Е (!?) да станеш 5-та категория и в трите Главни Професии...???

Защо да е тъпо да можеш САМ ДА СИ ПРАВИШ ВСИЧКО?
Само трябва да губиш време за пътуванията за смяна на професията и ходове за събирането на различни видове ресурс...
Ако примерно ти трябват три вида ресурс за обработване, а? Ресурс който добива само дърводелеца, ресурс който добива само миньора и ресурс, който добива само ювелира? А?
Бая смени ще трябва да правиш...Бая пътувания...

(ИГНОРИРАМ ТОВА ЧЕ МОЖЕ ДА СЕ КУПУВА РЕСУРС ОТ АУКЦИОНА!)

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:Загуба на занаятчийски точки !?
« Отговор #5 -: Юни 07, 2009, 01:14:39 am »
Сменяйки професията, винаги се започва от нула.
Може да я сменяш колкото пъти си искаш.

Това не е солова мисия на инсталирана на компютъра игра.
Идеята тук е да ТРЯБВА да си взаимодействаш с другите играчи.