Автор Тема: обновяване на ресурс  (Прочетена 920 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

kosiger

  • Гост
обновяване на ресурс
« -: Март 08, 2010, 02:40:33 pm »
от събота на обяд свърши тъмния ясен в офалия и до сега го следя редовно а не се обновява.нали беше до 48 часа,а не до 48 дни

Kilgor

  • Гост
Re:обновяване на ресурс
« Отговор #1 -: Март 08, 2010, 02:43:40 pm »
Няма как да го следиш редовно. Напълно възможно е да свърши за 1-2 минути. Не е възможно да рефрешваш 24 часа през 30 секунди за да си сигурен.

kosiger

  • Гост
Re:обновяване на ресурс
« Отговор #2 -: Март 08, 2010, 02:45:29 pm »
Няма как да го следиш редовно. Напълно възможно е да свърши за 1-2 минути. Не е възможно да рефрешваш 24 часа през 30 секунди за да си сигурен.
поне вчера цял ден го следя защото ми трябват 4 да приключа приключения от 07.00 до 23.20 часа

Kilgor

  • Гост
Re:обновяване на ресурс
« Отговор #3 -: Март 08, 2010, 02:48:41 pm »
Знам, и аз съм го дебнал заради приключение. Една седмица ми трябваше за да го хвана, а съм доста активен по принцип. Но тъмният ясен е като адаманта в 5та категория. За 1-2 мин го изкопават всичкия, въпрос на късмет дали ще проверяваш точно в този момент. Особено в Офалия, която е безопасна и повечето мулета са набутани в нея, е много лошо положението.

kosiger

  • Гост
Re:обновяване на ресурс
« Отговор #4 -: Март 08, 2010, 02:50:02 pm »
Знам, и аз съм го дебнал заради приключение. Една седмица ми трябваше за да го хвана, а съм доста активен по принцип. Но тъмният ясен е като адаманта в 5та категория. За 1-2 мин го изкопават всичкия, въпрос на късмет дали ще проверяваш точно в този момент. Особено в Офалия, която е безопасна и повечето мулета са набутани в нея, е много лошо положението.
ок.заключвам