Автор Тема: Въпрос за диамантите!  (Прочетена 7274 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Jifko

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +4/-19
    • Профил
Re:Въпрос за диамантите!
« Отговор #30 -: Юни 21, 2010, 09:19:39 am »
проблема не е точно в мултиакаунтинга...а в дигането на цената за диамантите...преди диамантите да станат 100к+ никой не забеляза че има хора които играят  с повече от 2-3 акаунта...така че трябва да се направи нещо с цената на диамантите..не да ни спирате задачите за диаманти...аз нямам достатачно средства да пращам смс-и като играчите от Зеалот...дано да се намери разумно решение за оправяне на проблема... ??? ???

Неактивен JOYE

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +65/-84
    • Профил
Re:Въпрос за диамантите!
« Отговор #31 -: Юни 21, 2010, 09:33:39 am »
Честно казано мисля, че не е удачно това което предлагаш за намеса в цената на диамантите от страна на екипа, това е пазарът и по-силните винаги са диктували цената, както в реалния живот така и в тая игра. И аз съм недоволна от световната криза ама какво да направя според теб да играя на фючърс пазарите с мижави акции и да връткам фючърсни сделки  *hihi* мислиш, че ще регулирам икономическия пазар? Едва ли!  По-скоро да се работи в посока на варианти да препечелване на тия диаманти и който има мозъчен потенциал и успее да си ги заработи да са му честити! Дайте всеки да си гледа в неговото канче по здравословно е  ;)

Неактивен Bella

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 41
  • Karma: +12/-6
    • Профил
Re:Въпрос за диамантите!
« Отговор #32 -: Юни 21, 2010, 10:27:08 am »
"Благодаря" на екипа, че премести темата в раздела "Общи приказки".
С това показа какво е отношението му към нея без да се налага да пише коментар.
Благодаря и на всички, които се включиха с мнение по въпроса за задачите с награди диаманти, но дискусиуята от тук нататък е безмислена.
"Звучат в ночи миллиарды слов
Они забудутся днём
Но есть особое слово "любовь"
И держится мир на нём"
Goodbye my love, Dima Bilan

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Въпрос за диамантите!
« Отговор #33 -: Юни 21, 2010, 10:43:49 am »
Никое решение не е окончателно (за справка- последното "окончателно решение" навлече образа на антихриста на един иначе луд човек). Жалко, че покрай една голяма доза спам замина и цялата тема. Сега ясно ли е защо трябва да има наказания за спам в служебна секция? Надявам се все пак някой да поразмисли и да върне първите няколко публикации в онзи раздел, където им е истинското място.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Въпрос за диамантите!
« Отговор #34 -: Юни 21, 2010, 10:51:16 am »
При положение, че Екипът е публикувал новина в играта, която разяснява кое, как и защо относно мисиите с диаманти, всяка следваща отворена тема във форума, питаща "Защо спряхте мисиите за диаманти, алчни българи такива?" означава, че просто играчите не си четат новините в играта.

Мисля, че новината в играта е достатъчно ясна.

И, както каза Шереметев - служебните секции не са за коментари и обсъждания.

Към автора на темата:

Моля, прочетете Правилата на Форума, там ще видите, че иронията и сарказма в този Форум са забранени.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts