Автор Тема: Списък с предметите  (Прочетена 2981 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен marchq

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +0/-2
    • Профил
Списък с предметите
« -: Март 23, 2010, 09:02:05 pm »
Здравейте на всички от една седмица играя империал херо и играта ми харесва и ме влече. Едно време играх доста Диабло 2 и ми харесва защото е наподобява. Та въпроса ми е има ли някъде във форума лист с всичките вариращи предмети в играта които могат да се намерят или изработят за да може да си направи преценката човек. Примерно на моят стрелец колко сила трябва да му вдигна за да нося най-хубавата броня. Или да знам кой е най-ценният сет за стрелец и т.н. Мисълта ми е да се направи нещо като този сайт. Той обаче се отнася за Диабло. http://sc3.cc/d2data/

Неактивен marchq

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +0/-2
    • Профил
Re:Списък с предметите
« Отговор #1 -: Март 24, 2010, 01:35:11 am »
Нещо по моят въпрос няма ли да кажете ? :)

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:Списък с предметите
« Отговор #2 -: Март 24, 2010, 01:43:49 am »
Какво да ти кажем ? Тази идея я има доста отдавна но няма кой да го направи защото е много играчка пък и пари струва да видиш всички предмети в играта.Екипа на играта са единствените хора които могат да го направят и съм убеден че ще го направят с всички предмети, а не само с комплектите.

Неактивен marchq

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +0/-2
    • Профил
Re:Списък с предметите
« Отговор #3 -: Март 25, 2010, 02:39:34 am »
Какво да ти кажем ? Тази идея я има доста отдавна но няма кой да го направи защото е много играчка пък и пари струва да видиш всички предмети в играта.Екипа на играта са единствените хора които могат да го направят и съм убеден че ще го направят с всички предмети, а не само с комплектите.

Ти да не си помисли че имам предвид играчите да го направят хахах много ясно че екипа на играта кой друг... та мисълта ми е дали се работи по въпроса и дали скоро ще има някъде където мога да си направя преценка с какви дрехи ще ми е стрелеца и с какво ще се бие лък арбалет копие и т.н.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Списък с предметите
« Отговор #4 -: Март 26, 2010, 05:25:01 pm »
Ти да не си помисли че имам предвид играчите да го направят хахах много ясно че екипа на играта кой друг... та мисълта ми е дали се работи по въпроса и дали скоро ще има някъде където мога да си направя преценка с какви дрехи ще ми е стрелеца и с какво ще се бие лък арбалет копие и т.н.
Най-добрата преценка, която можете да си направите, е да опитате няколко варианта и да видите кой ще Ви пасне най-добре на Вас.
Целта е да играете с Вашия герой, а не с нечий друг, който ще Ви го дадат като готов шаблон.
Опитайте...
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен marchq

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +0/-2
    • Профил
Re:Списък с предметите
« Отговор #5 -: Март 27, 2010, 04:13:14 am »
Най-добрата преценка, която можете да си направите, е да опитате няколко варианта и да видите кой ще Ви пасне най-добре на Вас.
Целта е да играете с Вашия герой, а не с нечий друг, който ще Ви го дадат като готов шаблон.
Опитайте...

Естествено е че ще гледам си направя героя по моя преценка и да бъде уникален просто искам да видя предметите и да си направя преценка с копие и щит ли е да е или пък с лък/арбалет и т.н. защото съм майстор на брони и ще гледам си направя добър блок и т.н. просто да си харесам някакви предмети от 5 категория и да ги имам за цел ...

Неактивен night_shadow

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 300
  • Karma: +37/-56
    • Профил
Re:Списък с предметите
« Отговор #6 -: Март 27, 2010, 10:07:12 am »
Естествено е че ще гледам си направя героя по моя преценка и да бъде уникален просто искам да видя предметите и да си направя преценка с копие и щит ли е да е или пък с лък/арбалет и т.н. защото съм майстор на брони и ще гледам си направя добър блок и т.н. просто да си харесам някакви предмети от 5 категория и да ги имам за цел ...

Дори със списък пак не се знае какъв ще е предмета, защото в списъка ще е с базовите показатели, а в к4 и к5 90% от героите се обличат в лилави предмети на които бонусите зависят от късмета...

Неактивен marchq

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +0/-2
    • Профил
Re:Списък с предметите
« Отговор #7 -: Март 28, 2010, 01:27:43 am »
Дори със списък пак не се знае какъв ще е предмета, защото в списъка ще е с базовите показатели, а в к4 и к5 90% от героите се обличат в лилави предмети на които бонусите зависят от късмета...

И това ми е ясно че няма да се знае какъв ще се получи предмета. То и на диабло когато правиш примерно рецепта не знаеш каква ще стане но има ориентир от А до Б. Примерно изработваш някаква рецепта и вероятностите ти са от 150% Enhanced Damage до 230% Enhanced Damage. Нали ме разбирате? И си правиш преценка предмета ако е максимален 230% знаеш че имаш възможно най-добрият. Примерно и в Империал Херо да пише че възможностите са от 10-15 ловкост или 12-18 жизненост и т.н. Просто и да се знае най-ниските показатели и тавана. Човек за да знае дали му струва предмета...

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Списък с предметите
« Отговор #8 -: Март 28, 2010, 06:14:13 am »
Ти не схващаш като цяло идеята, че това което искаш да направят няма да ти даде какъвто и да било ориентир.
Дори да решиш, че ще си екипираш героя с предмет с 2 базови бонуса и този предмет да го искаш епичен не се знае какъв ще бъде.Имаш 5 атрибута и при епичен ще имаш 4 бонуса, комбинациите са доста, а вариациите още повече.
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.