Автор Тема: Премиум  (Прочетена 4675 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен fobos

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 510
  • Karma: +69/-85
    • Профил
Re:Премиум
« Отговор #15 -: Юни 09, 2009, 02:26:54 pm »
Всеки кликнал на "-" да бъде прокълнат за вечни имперски времена.

Неактивен Sconok

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 243
  • Karma: +12/-33
  • Дойдох ,видях ,победих !
    • Профил
Re:Премиум
« Отговор #16 -: Юни 09, 2009, 02:31:53 pm »
Да , така е..Но за това трябва да си платиш премиум членство..Мисълта ми беше , че е добре да се пусне кратък гратисен период ,за да могат хората които имат предмети да ги преместят или продадат или да ги изпозват по някакъв начин..
А защо и в бета няма такива гратисни периоди ??? :D
Дойдох ,видях ,победих ! :)

ahilix

  • Гост
Re:Премиум
« Отговор #17 -: Юни 09, 2009, 02:39:55 pm »
А защо и в бета няма такива гратисни периоди ??? :D
Ами незнам..Според мен би трябвало да има..И ако позволите съветче - не обвързвайте премиума с точките на действие в този вид..И без това играта е леко мудна , поне до нивото което съм - 15 то..Да си купуваш допълнителни точки на действие - да...Ама да ти взима по 2 за атака когато не си премиум...Някак не е добре..

Неактивен Sconok

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 243
  • Karma: +12/-33
  • Дойдох ,видях ,победих !
    • Профил
Re:Премиум
« Отговор #18 -: Юни 09, 2009, 02:41:54 pm »
Ами незнам..Според мен би трябвало да има..И ако позволите съветче - не обвързвайте премиума с точките на действие в този вид..И без това играта е леко мудна , поне до нивото което съм - 15 то..Да си купуваш допълнителни точки на действие - да...Ама да ти взима по 2 за атака когато не си премиум...Някак не е добре..
Абе прочетох темата ... не сте много прави ! Нали и хората трябва да изкарат някви пари !Как така всичко да ти пада отгоре ???
Който иска с премиум си плаща ,който не –НЕ и си играе ...
Основната цел е да се забавлявате ;)
Дойдох ,видях ,победих ! :)

Неактивен fobos

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 510
  • Karma: +69/-85
    • Профил
Re:Премиум
« Отговор #19 -: Юни 09, 2009, 02:46:32 pm »
Абе прочетох темата ... не сте много прави ! Нали и хората трябва да изкарат някви пари !Как така всичко да ти пада отгоре ???
Който иска с премиум си плаща ,който не –НЕ и си играе ...
Основната цел е да се забавлявате ;)

И как точно се забавляваш ти? Кажи и ние да се посмеем :)
Всеки кликнал на "-" да бъде прокълнат за вечни имперски времена.

Неактивен Sconok

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 243
  • Karma: +12/-33
  • Дойдох ,видях ,победих !
    • Профил
Re:Премиум
« Отговор #20 -: Юни 09, 2009, 02:52:25 pm »
И как точно се забавляваш ти? Кажи и ние да се посмеем :)
Хахахах :D Ми на мен не ми пречи да си пращам SMS-и ,а пък и диаманти можеш да изкарваш и по др начин ;)
Ами хайде да направим една анкета от сорта ,,Доволни ли сте от играта''(z.Beispiel :D )..Все пак уважете труда на хората ..
Дойдох ,видях ,победих ! :)

ahilix

  • Гост
Re:Премиум
« Отговор #21 -: Юни 09, 2009, 02:53:36 pm »
Абе прочетох темата ... не сте много прави ! Нали и хората трябва да изкарат някви пари !Как така всичко да ти пада отгоре ???
Който иска с премиум си плаща ,който не –НЕ и си играе ...
Основната цел е да се забавлявате ;)
Това са тест версии..Поне така знам аз..В тест версиите се изглаждат проблемите..Затова и всички екстри трябва да са достъпни до тези които тестват - именно играчите..Реално без тях няма как или по скоро доста трудно биха се направили каквито и да е тестове..Това което се опитвам да кажа е че трябва да се намери баланса между платените екстри в играта и самото темпо на игра..Когато едното пречи на другото - не е добре..Казвам го като препоръка и с най добри чувства към хората ,създали и поддържащи играта..В това отношение ИО примерно е балансирана перфектно..

Неактивен Sconok

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 243
  • Karma: +12/-33
  • Дойдох ,видях ,победих !
    • Профил
Re:Премиум
« Отговор #22 -: Юни 09, 2009, 02:56:19 pm »
Това са тест версии..Поне така знам аз..В тест версиите се изглаждат проблемите..Затова и всички екстри трябва да са достъпни до тези които тестват - именно играчите..Реално без тях няма как или по скоро доста трудно биха се направили каквито и да е тестове..Това което се опитвам да кажа е че трябва да се намери баланса между платените екстри в играта и самото темпо на игра..Когато едното пречи на другото - не е добре..Казвам го като препоръка и с най добри чувства към хората ,създали и поддържащи играта..В това отношение ИО примерно е балансирана перфектно..
Аз пък знам ,че в алфата се изпробват новите неща и след това ги слагат в бета ;) И бета си продължава до безкрай ... Но да за балансирането съм съгласен !
Дойдох ,видях ,победих ! :)

gleich

  • Гост
Re:Премиум
« Отговор #23 -: Юни 09, 2009, 03:44:34 pm »
Това са тест версии..Поне така знам аз..В тест версиите се изглаждат проблемите..Затова и всички екстри трябва да са достъпни до тези които тестват - именно играчите..Реално без тях няма как или по скоро доста трудно биха се направили каквито и да е тестове..Това което се опитвам да кажа е че трябва да се намери баланса между платените екстри в играта и самото темпо на игра..Когато едното пречи на другото - не е добре..Казвам го като препоръка и с най добри чувства към хората ,създали и поддържащи играта..В това отношение ИО примерно е балансирана перфектно..

Смяташ ли се за квалифициран тестер? Отворените такива тестове са за крайно ошлайфоване, а не за откриване на основните недостатъци на играта. Един неопитен човек не може да се справи с тези недостатъци, а често дори не разбира че има такива, защото просто не познава изцяло играта. Резултат: крайната информация така и не достига до програмистите. Истинските тестерите трябва или да са под прякото им наблюдение, или водени от хора с опит, които могат да усетят проблема, да го оформят, и да го предадат, дори да предложат решение. Аз съм сигурен че програмистите си имат достатъчно такива хора. Аз и ти просто се забавляваме и можем само да се надяваме с въпросите си да сме помогнали да се усъвършенства поне малко IH.

ahilix

  • Гост
Re:Премиум
« Отговор #24 -: Юни 09, 2009, 04:09:20 pm »
Ами смятам ,че в началото на Алфа версията доста неща бяха коригирани именно  защото играчите сигнализираха за проблеми..Иначе нямам каквито и да е претенции..Само в допълнение - ако нямаше нужда от играчите в Алфа теста , нямаше да ги има ,нали ? И версията нямаше да е затворена за масова употреба и наречена  Алфа..

Rayh

  • Гост
Re:Премиум
« Отговор #25 -: Юни 09, 2009, 04:17:05 pm »
то мисля че и в бетата доста неща се оправят по сигнали от играчи  ;)

по принцип съм съгласен с ахил  :)

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Премиум
« Отговор #26 -: Юни 09, 2009, 05:13:42 pm »
На мен лично не са ми нужни..Нямам предмети в другите раници , а и при така стеклите се обстоятелства ще влизам дотолкова ,че да изразходвам натрупаните точки на действие  - на 2 дни веднъж най - вероятно..Да си плащаш премиум , особено в Алфа версия е меко казано недоразумение..Това е тест версия и според мен трябва всичко да е достъпно без кредити..В този тип версии играчите правят услуга на създателите , не обратното..

Така е. И когато алфа версията се пусна, играчите които бяха активни и помагаха и всичко останало играеха с премиум. И получиха за помощта си диаманти които да използват в бетата. Аз казах - "Хора, алфата ще е тестов сървър, местете се". Никой не ме чу, искали да играят там, не било мъртвило. Отон каза същото. Имаше премиум активиран за всички за един месец, това е. Просто играта в алфата свърши, не виждам смисъл никой да продължава да не говорим за премиум.