Автор Тема: Свиреп войн - две оръжия  (Прочетена 8270 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Свиреп войн - две оръжия
« Отговор #30 -: Юни 26, 2009, 08:26:05 am »
с 2 такива чука и бонус 60% към точността ... шанса да уцелиш противник в 20 рунда поне веднъж е сведен до минимум , като добавиш и блока на противника и ... може да ходиш за ресурси само или да се надяваш на 6-ца от тото при всяка една битка

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Свиреп войн - две оръжия
« Отговор #31 -: Юни 26, 2009, 02:15:05 pm »
с 2 такива чука и бонус 60% към точността ... шанса да уцелиш противник в 20 рунда поне веднъж е сведен до минимум , като добавиш и блока на противника и ... може да ходиш за ресурси само или да се надяваш на 6-ца от тото при всяка една битка
ХАОС каза че само тези бонуси не се сумират при две оръжия! Вярно че говореше за + точност и ловкост, но това би трябвало да е така и за -. Следователно това е най-доброто оръжие за момента, не мислиш ли? Ако се сумираха си напълно прав че е прекалено много -60% и едва ли ще може да се компенсира с достатъчно точност, не че не може теоретично, но напрактика... Но само -30% е съвсем друго нещо и смятам че, винаги може да се постигне. Аз в момента съм само с един чук с -30% и дори най-ловките противници ги целя в интервала от 1/3 до 1/2 от случаите, в зависимост дали сложа отвари за точност или не, а съм само с редки предмети, главно за точност, но пък не съм качвал никаква точност на самия героя. Ами ако бяха легендарни предметите или пък бях качвал малко на героя, ще си целя всеки път :)

Ако обаче решат да се сумират, просто ще хвана две неща с по + разбира се, но само ако... Гадното в случая е че не дават никаква информация и аз не знам как да си развивам героя, трябва да оставя 100-тина свободни точки от 30-то до 40-то ниво май, защото после дори да искам не мога да си преразпределя атрибутните... А за уменията и без това нямам избор, там просто няма къде да ги слагам точките... Само 7 на атакуваща позиция ми върши някаква работа, прекарах се да кача и една точка за наемник, после ми даде само 3 на майсторство с боен чук и на 18-то имам 6 неизползваеми точки, защото няма смисъл да качвам на другите оръжия, като се бия с чук, а всичко друго иска категория 3, следва в категория 3 да кача още 3 точки там и остават 5 на 20-то, които мога да плесна на "Берсерк". Най-вероятно и той ще е до 6 и след 21, чак до 44 ще продължават да се трупат излишни точки, които всъщност ще има смисъл да разпределя чак тогава, за да си отключа умението за бой с 2 оръжия, което е брутално просто... Те нито сега, нито след това ще ми дават някакъв бонус тези 21 излишни точки на другите оръжия...това не ме кефи, ама никак... съвсем друго е при стрелеца, там просто е както трябва, нека го направят и при боеца така!

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Свиреп войн - две оръжия
« Отговор #32 -: Юни 26, 2009, 08:53:47 pm »
С две такива ли да се бия  ???

[attachment deleted by admin]

Rayh

  • Гост
Re:Свиреп войн - две оръжия
« Отговор #33 -: Юни 26, 2009, 08:59:06 pm »
май ще преместя скоро темата и ще я кръстя закс не доволното  ;)

запри се де  :)

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Свиреп войн - две оръжия
« Отговор #34 -: Юни 26, 2009, 09:33:26 pm »
май ще преместя скоро темата и ще я кръстя закс не доволното  ;)

запри се де  :)
Ауу... Ама кой умря че те направиха модератор теб  ;D

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Свиреп войн - две оръжия
« Отговор #35 -: Юни 26, 2009, 09:37:58 pm »
Ауу... Ама кой умря че те направиха модератор теб  ;D
Гледам и не вярвам на очите си...(Спамер-модератор) ;D
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Rayh

  • Гост
Re:Свиреп войн - две оръжия
« Отговор #36 -: Юни 26, 2009, 09:41:08 pm »
благодаря за честитките  8)

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Свиреп войн - две оръжия
« Отговор #37 -: Юни 27, 2009, 05:21:08 pm »
сега видях че имам наемник 29 ниво с това умение не че ми трябва но ще го взема за да го видим в бой утре ще дам 50 диаманта да пренаредя умения и да го взема и оборудвам само да видим как се бие това чудо имам и пазител но малко тегаво ще ми дойде да пробвам и него  :)

Пазителя малко трудно ще се бие с 2 ръце, няма такова умение.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Свиреп войн - две оръжия
« Отговор #38 -: Юни 27, 2009, 05:21:57 pm »
с 2 такива чука и бонус 60% към точността ... шанса да уцелиш противник в 20 рунда поне веднъж е сведен до минимум , като добавиш и блока на противника и ... може да ходиш за ресурси само или да се надяваш на 6-ца от тото при всяка една битка

Бонусите не би трябвало да се добавят...поне според това което каза Хаос в началото