Автор Тема: Действително ли са пуснати всички обявени комплекти?  (Прочетена 1390 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Menel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 239
  • Karma: +25/-32
    • Профил
Чесно казано се питам това, защото някои елементи от комплектите досега не съм ги видял - визирам ботушите на хоплита, примерно, бронята на тежкия кавалерист, бронята на оръженосеца. Еднакъв ли е шансът за падане на всеки предмет или има и по-редки елементи?
Intelligence plus character - that is the goal of true education.

Неактивен ozonedeep

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 91
  • Karma: +17/-30
    • Профил
Ръката и камъкът на рейдъра също не са много често срещани. Дори не знам дали са падали изобщо в свят 3, но знам със сигурност, че до онзи ден никой в трета категория нямаше нито едно от тези бижута по себе си.

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
това, че не си ги виждал, не означава, че ги няма. За бетата ги има всичките, така че и във свят 3 трябва да ги има

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

Неактивен ozonedeep

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 91
  • Karma: +17/-30
    • Профил
Трябва, но и да са падали, са падали десетократно по-рядко от наметалата, с които е пълен аукциона. Така излиза нормално да се смята, че шансът за дроп на различните предмети е различен.

Неактивен ozonedeep

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 91
  • Karma: +17/-30
    • Профил
И ето че стигнахме до един и същи извод по различни пътища :) . Най-вероятно шансът е различен за различните предмети. И... хм, досега съм се бил в няколко многостепенни откакто излязоха зелените комплекти и, честно казано, нито един зелен предмет не ми е падал.